@ - MEDIA: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
@ - MEDIA
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 1.056
stijging van € 1.056 (+18,3%), van € 5.780 naar € 6.836
- Handelsschulden +€ 845
stijging van € 845 (+166%), van € 509 naar € 1.354
- Overige schulden +€ 490
stijging van € 490 (+61,4%), van € 798 naar € 1.288
- Overgedragen winst (verlies) -€ 147
daling van € 147 (-0,5%), van -€ 30.742 naar -€ 30.889
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 105
niet meer vermeld in 2025 (was € 105)
- Bruto bedrijfsmarge +€ 825
stijging van € 825, van -€ 624 naar € 200
- Andere bedrijfskosten -€ 387
niet meer vermeld in 2025 (was € 387)
- Financiële kosten +€ 194
stijging van € 194 (+126%), van € 154 naar € 347
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 8.680 | € 9.753 | +€ 1.073 | +12,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.900 | € 2.900 | = | 0,0% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 2.900 | € 2.900 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 5.780 | € 6.853 | +€ 1.073 | +18,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.780 | € 6.836 | +€ 1.056 | +18,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 5.780 | € 6.836 | +€ 1.056 | +18,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 0 | € 17 | +€ 17 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 8.680 | € 9.753 | +€ 1.073 | +12,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 7.258 | € 7.111 | -€ 147 | -2,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 19.000 | € 19.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 19.000 | € 19.000 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 19.000 | € 19.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 30.742 | -€ 30.889 | -€ 147 | -0,5% |
| Schulden | 17/49 | € 1.422 | € 2.642 | +€ 1.220 | +85,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.422 | € 2.642 | +€ 1.220 | +85,8% |
| Financiële schulden | 43 | € 10 | - | -€ 10 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 10 | - | -€ 10 | |
| Handelsschulden | 44 | € 509 | € 1.354 | +€ 845 | +166% |
| Leveranciers | 440/4 | € 509 | € 1.354 | +€ 845 | +166% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 105 | - | -€ 105 | |
| Belastingen | 450/3 | € 105 | - | -€ 105 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 798 | € 1.288 | +€ 490 | +61,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | - | -€ 387 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 624 | € 200 | +€ 825 | |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.012 | € 200 | +€ 1.212 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 154 | € 347 | +€ 194 | +126% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 154 | € 347 | +€ 194 | +126% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 1.165 | -€ 147 | +€ 1.018 | +87,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 1.165 | -€ 147 | +€ 1.018 | +87,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 1.165 | -€ 147 | +€ 1.018 | +87,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.