MCO ADVISORY: wat veranderde er
MCO ADVISORY
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 82.147
stijging van € 82.147 (+661%), van € 12.433 naar € 94.580
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 68.459) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 6.335)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 4.268
daling van € 4.268 (-81,5%), van € 5.239 naar € 972
waarvan Overige vorderingen: -€ 4.901
- Geldbeleggingen -€ 2.268
daling van € 2.268 (-4,5%), van € 50.000 naar € 47.732
- Overgedragen winst (verlies) +€ 68.459
stijging van € 68.459 (+143%), van € 48.007 naar € 116.467
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 6.335
stijging van € 6.335 (+32,5%), van € 19.521 naar € 25.856
- Bruto bedrijfsmarge +€ 26.211
stijging van € 26.211 (+41,9%), van € 62.616 naar € 88.827
- Belastingen +€ 9.030
stijging van € 9.030 (+68,8%), van € 13.118 naar € 22.148
- Financiële opbrengsten +€ 2.737
stijging van € 2.737 (+6.843.375%), van € 0 naar € 2.737
waarvan Financiële opbrengsten: +€ 2.737
- Andere bedrijfskosten -€ 1.114
daling van € 1.114 (-78,4%), van € 1.421 naar € 307
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 69.528 | € 144.502 | +€ 74.974 | +108% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.856 | € 1.219 | -€ 637 | -34,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.856 | € 1.219 | -€ 637 | -34,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.856 | € 1.219 | -€ 637 | -34,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 67.672 | € 143.284 | +€ 75.611 | +112% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 5.239 | € 972 | -€ 4.268 | -81,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 634 | +€ 634 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 5.239 | € 338 | -€ 4.901 | -93,6% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 50.000 | € 47.732 | -€ 2.268 | -4,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 12.433 | € 94.580 | +€ 82.147 | +661% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 69.528 | € 144.502 | +€ 74.974 | +108% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 50.007 | € 118.467 | +€ 68.459 | +137% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 48.007 | € 116.467 | +€ 68.459 | +143% |
| Schulden | 17/49 | € 19.521 | € 26.035 | +€ 6.515 | +33,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 19.521 | € 26.035 | +€ 6.515 | +33,4% |
| Handelsschulden | 44 | - | € 179 | +€ 179 | |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 179 | +€ 179 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 19.521 | € 25.856 | +€ 6.335 | +32,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 19.521 | € 25.856 | +€ 6.335 | +32,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 56 | € 637 | +€ 581 | +1.041% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.421 | € 307 | -€ 1.114 | -78,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 62.616 | € 88.827 | +€ 26.211 | +41,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 61.139 | € 87.882 | +€ 26.743 | +43,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 2.737 | +€ 2.737 | +6.843.375% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 2.737 | +€ 2.737 | +6.843.375% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 0 | € 2.737 | +€ 2.737 | +6.843.375% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 13 | € 12 | -€ 1 | -6,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 13 | € 12 | -€ 1 | -6,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 61.125 | € 90.607 | +€ 29.481 | +48,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 13.118 | € 22.148 | +€ 9.030 | +68,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 48.007 | € 68.459 | +€ 20.452 | +42,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 48.007 | € 68.459 | +€ 20.452 | +42,6% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.