MALWIYA: wat veranderde er
MALWIYA
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 13.000
stijging van € 13.000 (+48,5%), van € 26.784 naar € 39.784
- Liquide middelen -€ 7.077
daling van € 7.077 (-59,1%), van € 11.981 naar € 4.904
vooral door Voorraden en bestellingen (-€ 13.000) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 3.859)
- Overige schulden +€ 8.743
stijging van € 8.743 (+51,1%), van € 17.110 naar € 25.854
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 3.859
daling van € 3.859 (-64,6%), van € 5.976 naar € 2.118
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: -€ 3.515
- Handelsschulden +€ 1.245
stijging van € 1.245 (+36,7%), van € 3.389 naar € 4.634
- Belastingen +€ 3.176
stijging van € 3.176 (+576%), van € 551 naar € 3.727
- Bruto bedrijfsmarge +€ 1.111
stijging van € 1.111 (+37,5%), van € 2.960 naar € 4.072
- Andere bedrijfskosten +€ 270
stijging van € 270 (+180%), van € 150 naar € 420
- Financiële kosten +€ 79
stijging van € 79 (+145%), van € 54 naar € 133
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 38.765 | € 44.688 | +€ 5.923 | +15,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 38.765 | € 44.688 | +€ 5.923 | +15,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 26.784 | € 39.784 | +€ 13.000 | +48,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 26.784 | € 39.784 | +€ 13.000 | +48,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.981 | € 4.904 | -€ 7.077 | -59,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 38.765 | € 44.688 | +€ 5.923 | +15,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 12.289 | € 12.083 | -€ 206 | -1,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Niet-opgevraagd kapitaal | 101 | € 12.400 | € 12.400 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 6.089 | € 5.883 | -€ 206 | -3,4% |
| Schulden | 17/49 | € 26.476 | € 32.606 | +€ 6.130 | +23,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 26.476 | € 32.606 | +€ 6.130 | +23,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 3.389 | € 4.634 | +€ 1.245 | +36,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 3.389 | € 4.634 | +€ 1.245 | +36,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.976 | € 2.118 | -€ 3.859 | -64,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.461 | € 2.118 | -€ 344 | -14,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.515 | - | -€ 3.515 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 17.110 | € 25.854 | +€ 8.743 | +51,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 150 | € 420 | +€ 270 | +180% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 2.960 | € 4.072 | +€ 1.111 | +37,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.810 | € 3.652 | +€ 841 | +29,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1 | +€ 1 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 1 | +€ 1 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 54 | € 133 | +€ 79 | +145% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 54 | € 133 | +€ 79 | +145% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.756 | € 3.520 | +€ 764 | +27,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 551 | € 3.727 | +€ 3.176 | +576% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 2.205 | -€ 206 | -€ 2.411 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 2.205 | -€ 206 | -€ 2.411 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.