M.A.E.S.: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
M.A.E.S.
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 33.975
stijging van € 33.975 (+27,5%), van € 123.460 naar € 157.435
waarvan Overige vorderingen: +€ 43.655
- Materiële vaste activa +€ 8.437
stijging van € 8.437 (+546%), van € 1.546 naar € 9.983
- Liquide middelen -€ 4.998
daling van € 4.998 (-39,7%), van € 12.595 naar € 7.598
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 35.580) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 33.975)
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.755
stijging van € 2.755 (+112%), van € 2.449 naar € 5.204
- Overige schulden +€ 28.269
stijging van € 28.269 (+39,2%), van € 72.134 naar € 100.403
- Schulden op meer dan één jaar +€ 6.547
nieuw in 2025: € 6.547
- Handelsschulden +€ 2.977
stijging van € 2.977 (+831%), van € 358 naar € 3.335
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 1.965
nieuw in 2025: € 1.965
- Afschrijvingen +€ 1.843
stijging van € 1.843 (+183%), van € 1.007 naar € 2.850
- Financiële opbrengsten +€ 1.125
stijging van € 1.125, van € 0 naar € 1.125
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 140.551 | € 180.719 | +€ 40.169 | +28,6% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.046 | € 10.483 | +€ 8.437 | +412% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.546 | € 9.983 | +€ 8.437 | +546% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.546 | € 9.983 | +€ 8.437 | +546% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 138.504 | € 170.236 | +€ 31.732 | +22,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 123.460 | € 157.435 | +€ 33.975 | +27,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 9.680 | € 0 | -€ 9.680 | -100% |
| Overige vorderingen | 41 | € 113.780 | € 157.435 | +€ 43.655 | +38,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 12.595 | € 7.598 | -€ 4.998 | -39,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.449 | € 5.204 | +€ 2.755 | +112% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 140.551 | € 180.719 | +€ 40.169 | +28,6% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 61.474 | € 61.474 | = | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 42.874 | € 42.874 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 0 | - | = | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 0 | - | = | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 42.874 | € 42.874 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 0 | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 79.076 | € 119.245 | +€ 40.169 | +50,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 6.547 | +€ 6.547 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 6.547 | +€ 6.547 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 78.786 | € 112.399 | +€ 33.613 | +42,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 1.965 | +€ 1.965 | |
| Handelsschulden | 44 | € 358 | € 3.335 | +€ 2.977 | +831% |
| Leveranciers | 440/4 | € 358 | € 3.335 | +€ 2.977 | +831% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 6.294 | € 6.695 | +€ 401 | +6,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 6.294 | € 6.695 | +€ 401 | +6,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 72.134 | € 100.403 | +€ 28.269 | +39,2% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 290 | € 299 | +€ 9 | +3,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.007 | € 2.850 | +€ 1.843 | +183% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 712 | € 676 | -€ 36 | -5,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 48.987 | € 48.820 | -€ 167 | -0,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 47.268 | € 45.294 | -€ 1.974 | -4,2% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 1.125 | +€ 1.125 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 1.125 | +€ 1.125 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 84 | € 543 | +€ 459 | +546% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 84 | € 543 | +€ 459 | +546% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 47.184 | € 45.876 | -€ 1.308 | -2,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 10.632 | € 10.297 | -€ 335 | -3,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 36.552 | € 35.580 | -€ 973 | -2,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 36.552 | € 35.580 | -€ 973 | -2,7% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.