LO WORKS: wat veranderde er
LO WORKS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 4.132
daling van € 4.132 (-4,3%), van € 95.903 naar € 91.771
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 4.020
stijging van € 4.020 (+194%), van € 2.073 naar € 6.093
waarvan Handelsvorderingen: +€ 4.423
- Overgedragen winst (verlies) +€ 2.665
stijging van € 2.665 (+9,0%), van € 29.549 naar € 32.214
- Handelsschulden -€ 1.718
daling van € 1.718 (-66,9%), van € 2.567 naar € 849
- Bruto bedrijfsmarge -€ 1.430
daling van € 1.430 (-12,6%), van € 11.354 naar € 9.924
- Belastingen -€ 405
daling van € 405 (-29,5%), van € 1.375 naar € 970
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 98.834 | € 98.726 | -€ 108 | -0,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 95.903 | € 91.771 | -€ 4.132 | -4,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 95.903 | € 91.771 | -€ 4.132 | -4,3% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 95.903 | € 91.771 | -€ 4.132 | -4,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.931 | € 6.955 | +€ 4.024 | +137% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.073 | € 6.093 | +€ 4.020 | +194% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 4.423 | +€ 4.423 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.073 | € 1.670 | -€ 403 | -19,4% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 58 | € 62 | +€ 4 | +6,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 800 | € 800 | = | 0,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 98.834 | € 98.726 | -€ 108 | -0,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 55.425 | € 58.090 | +€ 2.665 | +4,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 2.500 | € 2.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 23.376 | € 23.376 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 250 | € 250 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 250 | € 250 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 23.126 | € 23.126 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 29.549 | € 32.214 | +€ 2.665 | +9,0% |
| Schulden | 17/49 | € 43.409 | € 40.636 | -€ 2.773 | -6,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 43.409 | € 40.636 | -€ 2.773 | -6,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.567 | € 849 | -€ 1.718 | -66,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.567 | € 849 | -€ 1.718 | -66,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.375 | € 970 | -€ 405 | -29,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.375 | € 970 | -€ 405 | -29,5% |
| Overige schulden | 47/48 | € 39.467 | € 38.817 | -€ 650 | -1,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.131 | € 4.132 | +€ 1 | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.029 | € 2.095 | +€ 66 | +3,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.354 | € 9.924 | -€ 1.430 | -12,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 5.194 | € 3.697 | -€ 1.497 | -28,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 42 | € 62 | +€ 20 | +47,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 42 | € 62 | +€ 20 | +47,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 5.152 | € 3.635 | -€ 1.517 | -29,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.375 | € 970 | -€ 405 | -29,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 3.777 | € 2.665 | -€ 1.112 | -29,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 3.777 | € 2.665 | -€ 1.112 | -29,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2023 en 30 juni 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 6 november 2026 via checked.be.