LISO: wat veranderde er
LISO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 116.629
daling van € 116.629 (-33,8%), van € 345.141 naar € 228.512
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 84.743
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 35.142
stijging van € 35.142 (+10,2%), van € 343.204 naar € 378.346
- Financiële vaste activa +€ 20.994
nieuw in 2026: € 20.994
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 13.743
daling van € 13.743 (-83,7%), van € 16.423 naar € 2.680
waarvan Overige vorderingen: -€ 13.571
- Liquide middelen +€ 7.118
stijging van € 7.118 (+125%), van € 5.679 naar € 12.797
vooral door Afschrijvingen (+€ 97.729) en Handelsschulden (+€ 21.782)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 68.307
daling van € 68.307 (-48,8%), van € 139.905 naar € 71.598
waarvan Financiële schulden: -€ 68.307
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar -€ 27.500
niet meer vermeld in 2026 (was € 27.500)
- Handelsschulden +€ 21.782
stijging van € 21.782 (+307%), van € 7.096 naar € 28.878
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 19.345
nieuw in 2026: € 19.345
- Voorzieningen -€ 18.871
daling van € 18.871 (-34,3%), van € 55.043 naar € 36.173
- Afschrijvingen -€ 8.091
daling van € 8.091 (-7,6%), van € 105.819 naar € 97.729
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.730
daling van € 4.730 (-3,8%), van € 124.432 naar € 119.702
- Financiële kosten -€ 3.390
daling van € 3.390 (-30,1%), van € 11.270 naar € 7.879
- Andere bedrijfskosten -€ 2.423
daling van € 2.423 (-50,1%), van € 4.839 naar € 2.416
- Belastingen -€ 1.760
daling van € 1.760 (-7,1%), van € 24.795 naar € 23.035
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 710.447 | € 643.328 | -€ 67.118 | -9,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 345.141 | € 249.506 | -€ 95.635 | -27,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 345.141 | € 228.512 | -€ 116.629 | -33,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 148.425 | € 116.540 | -€ 31.886 | -21,5% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 196.716 | € 111.972 | -€ 84.743 | -43,1% |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 20.994 | +€ 20.994 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 365.306 | € 393.823 | +€ 28.517 | +7,8% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 343.204 | € 378.346 | +€ 35.142 | +10,2% |
| Overige vorderingen | 291 | € 343.204 | € 378.346 | +€ 35.142 | +10,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.423 | € 2.680 | -€ 13.743 | -83,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.852 | € 2.680 | -€ 172 | -6,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 13.571 | - | -€ 13.571 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 5.679 | € 12.797 | +€ 7.118 | +125% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 710.447 | € 643.328 | -€ 67.118 | -9,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 400.590 | € 408.978 | +€ 8.388 | +2,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 381.990 | € 390.378 | +€ 8.388 | +2,2% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 165.130 | € 108.518 | -€ 56.612 | -34,3% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 216.860 | € 281.860 | +€ 65.000 | +30,0% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 55.043 | € 36.173 | -€ 18.871 | -34,3% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 55.043 | € 36.173 | -€ 18.871 | -34,3% |
| Schulden | 17/49 | € 254.814 | € 198.178 | -€ 56.636 | -22,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 139.905 | € 71.598 | -€ 68.307 | -48,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 131.159 | € 62.852 | -€ 68.307 | -52,1% |
| Overige schulden | 178/9 | € 8.746 | € 8.746 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 108.909 | € 120.580 | +€ 11.671 | +10,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 68.291 | € 63.893 | -€ 4.398 | -6,4% |
| Financiële schulden | 43 | € 27.500 | - | -€ 27.500 | |
| Overige leningen | 439 | € 27.500 | - | -€ 27.500 | |
| Handelsschulden | 44 | € 7.096 | € 28.878 | +€ 21.782 | +307% |
| Leveranciers | 440/4 | € 7.096 | € 28.878 | +€ 21.782 | +307% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 3.982 | € 7.450 | +€ 3.468 | +87,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 19.345 | +€ 19.345 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 19.345 | +€ 19.345 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.040 | € 1.014 | -€ 1.026 | -50,3% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 6.000 | € 6.000 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 105.819 | € 97.729 | -€ 8.091 | -7,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 4.839 | € 2.416 | -€ 2.423 | -50,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 124.432 | € 119.702 | -€ 4.730 | -3,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 13.774 | € 19.558 | +€ 5.784 | +42,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 808 | € 874 | +€ 66 | +8,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 808 | € 874 | +€ 66 | +8,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 11.270 | € 7.879 | -€ 3.390 | -30,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 11.270 | € 7.879 | -€ 3.390 | -30,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 3.313 | € 12.553 | +€ 9.240 | +279% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 18.871 | € 18.871 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 24.795 | € 23.035 | -€ 1.760 | -7,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 2.612 | € 8.388 | +€ 11.000 | |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 56.612 | € 56.612 | = | 0,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 54.000 | € 65.000 | +€ 11.000 | +20,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2025 en 31 maart 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.