LinkoMed: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
LinkoMed
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 10.129
stijging van € 10.129 (+21,8%), van € 46.521 naar € 56.651
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 9.153) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 3.909)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 2.772
niet meer vermeld in 2025 (was € 2.772)
- Materiële vaste activa +€ 1.460
stijging van € 1.460 (+67,0%), van € 2.178 naar € 3.638
- Overgedragen winst (verlies) +€ 9.153
stijging van € 9.153 (+9.224%), van € 99 naar € 9.253
- Overige schulden -€ 5.105
daling van € 5.105 (-63,8%), van € 8.000 naar € 2.895
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.909
nieuw in 2025: € 3.909
- Handelsschulden +€ 859
stijging van € 859 (+316%), van € 272 naar € 1.131
- Bruto bedrijfsmarge -€ 39.843
daling van € 39.843 (-73,2%), van € 54.450 naar € 14.607
- Belastingen -€ 7.319
daling van € 7.319 (-65,2%), van € 11.228 naar € 3.909
- Afschrijvingen -€ 587
daling van € 587 (-32,9%), van € 1.785 naar € 1.198
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 51.472 | € 60.288 | +€ 8.817 | +17,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.178 | € 3.638 | +€ 1.460 | +67,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.178 | € 3.638 | +€ 1.460 | +67,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.178 | € 3.638 | +€ 1.460 | +67,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 49.293 | € 56.651 | +€ 7.357 | +14,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.772 | - | -€ 2.772 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.772 | - | -€ 2.772 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 46.521 | € 56.651 | +€ 10.129 | +21,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 51.472 | € 60.288 | +€ 8.817 | +17,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 43.199 | € 52.353 | +€ 9.153 | +21,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 500 | € 500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 42.600 | € 42.600 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 42.600 | € 42.600 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 99 | € 9.253 | +€ 9.153 | +9.224% |
| Schulden | 17/49 | € 8.272 | € 7.935 | -€ 337 | -4,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 8.272 | € 7.935 | -€ 337 | -4,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 272 | € 1.131 | +€ 859 | +316% |
| Leveranciers | 440/4 | € 272 | € 1.131 | +€ 859 | +316% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 3.909 | +€ 3.909 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 3.909 | +€ 3.909 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 8.000 | € 2.895 | -€ 5.105 | -63,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.785 | € 1.198 | -€ 587 | -32,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 411 | € 558 | +€ 147 | +35,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 54.450 | € 14.607 | -€ 39.843 | -73,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 52.254 | € 12.851 | -€ 39.403 | -75,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 412 | +€ 412 | +1.373.767% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 412 | +€ 412 | +1.373.767% |
| Financiële kosten | 65/66B | - | € 201 | +€ 201 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | - | € 201 | +€ 201 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 52.254 | € 13.062 | -€ 39.192 | -75,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 11.228 | € 3.909 | -€ 7.319 | -65,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 41.026 | € 9.153 | -€ 31.873 | -77,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 41.026 | € 9.153 | -€ 31.873 | -77,7% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.