LGA: wat veranderde er
LGA
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 34.737
daling van € 34.737 (-11,8%), van € 293.293 naar € 258.556
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 25.980
- Liquide middelen -€ 7.084
daling van € 7.084 (-35,7%), van € 19.835 naar € 12.751
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 47.085) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 2.535)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 6.020
daling van € 6.020 (-11,1%), van € 54.347 naar € 48.327
waarvan Overige vorderingen: -€ 4.176
- Schulden op meer dan één jaar -€ 47.085
daling van € 47.085 (-59,8%), van € 78.759 naar € 31.674
- Bruto bedrijfsmarge -€ 37.527
daling van € 37.527 (-41,9%), van € 89.589 naar € 52.062
- Financiële kosten -€ 7.697
daling van € 7.697 (-41,9%), van € 18.369 naar € 10.672
- Belastingen -€ 7.220
daling van € 7.220 (-76,1%), van € 9.481 naar € 2.261
- Andere bedrijfskosten -€ 5.337
daling van € 5.337 (-72,3%), van € 7.379 naar € 2.042
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 374.076 | € 325.886 | -€ 48.190 | -12,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 299.894 | € 264.808 | -€ 35.086 | -11,7% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 349 | - | -€ 349 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 293.293 | € 258.556 | -€ 34.737 | -11,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 193.141 | € 186.542 | -€ 6.599 | -3,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 16.956 | € 15.226 | -€ 1.731 | -10,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 926 | € 499 | -€ 428 | -46,2% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 82.270 | € 56.290 | -€ 25.980 | -31,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 6.251 | € 6.251 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 74.182 | € 61.078 | -€ 13.104 | -17,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 54.347 | € 48.327 | -€ 6.020 | -11,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 47.795 | € 45.951 | -€ 1.844 | -3,9% |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.552 | € 2.376 | -€ 4.176 | -63,7% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 19.835 | € 12.751 | -€ 7.084 | -35,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 374.076 | € 325.886 | -€ 48.190 | -12,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 215.564 | € 217.144 | +€ 1.580 | +0,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.200 | € 6.200 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 35.860 | € 37.440 | +€ 1.580 | +4,4% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 34.000 | € 35.580 | +€ 1.580 | +4,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 173.504 | € 173.504 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 158.513 | € 108.742 | -€ 49.771 | -31,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 78.759 | € 31.674 | -€ 47.085 | -59,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 78.759 | € 31.674 | -€ 47.085 | -59,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 79.753 | € 77.068 | -€ 2.685 | -3,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 49.066 | € 49.026 | -€ 40 | -0,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 9.060 | € 8.949 | -€ 111 | -1,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 9.060 | € 8.949 | -€ 111 | -1,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 21.628 | € 19.093 | -€ 2.535 | -11,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 18.528 | € 17.441 | -€ 1.086 | -5,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.100 | € 1.651 | -€ 1.449 | -46,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 35.117 | € 35.746 | +€ 630 | +1,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 7.379 | € 2.042 | -€ 5.337 | -72,3% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 89.589 | € 52.062 | -€ 37.527 | -41,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 47.093 | € 14.273 | -€ 32.820 | -69,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5 | € 241 | +€ 236 | +4.954% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5 | € 241 | +€ 236 | +4.954% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 18.369 | € 10.672 | -€ 7.697 | -41,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 18.369 | € 10.672 | -€ 7.697 | -41,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.729 | € 3.842 | -€ 24.887 | -86,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.481 | € 2.261 | -€ 7.220 | -76,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 19.248 | € 1.580 | -€ 17.667 | -91,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 19.248 | € 1.580 | -€ 17.667 | -91,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.