LE CHÈVRALIER: wat veranderde er
LE CHÈVRALIER
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 58.295
stijging van € 58.295 (+175%), van € 33.397 naar € 91.692
- Financiële vaste activa +€ 33.404
stijging van € 33.404 (+4,0%), van € 829.895 naar € 863.299
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 19.834
stijging van € 19.834 (+10.806%), van € 184 naar € 20.017
waarvan Handelsvorderingen: +€ 19.075
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 60.000
nieuw in 2023: € 60.000
- Overgedragen winst (verlies) +€ 53.102
stijging van € 53.102 (+157%), van € 33.848 naar € 86.951
- Overige schulden +€ 18.177
stijging van € 18.177 (+145%), van € 12.500 naar € 30.677
- Schulden op meer dan één jaar -€ 14.643
daling van € 14.643 (-1,8%), van € 795.375 naar € 780.732
waarvan Financiële schulden: -€ 25.000
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 10.921
niet meer vermeld in 2023 (was € 10.921)
- Bruto bedrijfsmarge -€ 13.191
daling van € 13.191 (-33,8%), van € 39.054 naar € 25.864
- Belastingen -€ 3.519
daling van € 3.519 (-31,2%), van € 11.283 naar € 7.764
- Financiële kosten +€ 2.048
stijging van € 2.048 (+364%), van € 562 naar € 2.611
- Financiële opbrengsten +€ 1.164
stijging van € 1.164 (+17,5%), van € 6.639 naar € 7.803
Evolutie van het resultaat, 2021 tot 2023
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
Een kasstroombrug vraagt twee opeenvolgende boekjaren. Het resultaat en de afschrijvingen van één jaar verklaren geen verschil over meerdere jaren. Kies twee boekjaren die op elkaar volgen.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2021 | 2023 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 863.978 | € 976.857 | +€ 112.879 | +13,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 830.179 | € 865.020 | +€ 34.840 | +4,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | - | € 1.436 | +€ 1.436 | |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 284 | € 284 | = | 0,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 284 | +€ 284 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 284 | - | -€ 284 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 829.895 | € 863.299 | +€ 33.404 | +4,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 33.799 | € 111.837 | +€ 78.039 | +231% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 184 | € 20.017 | +€ 19.834 | +10.806% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 19.075 | +€ 19.075 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 184 | € 942 | +€ 758 | +413% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 33.397 | € 91.692 | +€ 58.295 | +175% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 218 | € 128 | -€ 90 | -41,4% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 863.978 | € 976.857 | +€ 112.879 | +13,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 43.848 | € 96.951 | +€ 53.102 | +121% |
| Inbreng | 10/11 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 33.848 | € 86.951 | +€ 53.102 | +157% |
| Schulden | 17/49 | € 820.129 | € 879.906 | +€ 59.777 | +7,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 795.375 | € 780.732 | -€ 14.643 | -1,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 595.375 | € 570.375 | -€ 25.000 | -4,2% |
| Overige schulden | 178/9 | € 200.000 | € 210.357 | +€ 10.357 | +5,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 13.833 | € 99.174 | +€ 85.341 | +617% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 60.000 | +€ 60.000 | |
| Overige leningen | 439 | - | € 60.000 | +€ 60.000 | |
| Handelsschulden | 44 | € 50 | € 845 | +€ 795 | +1.575% |
| Leveranciers | 440/4 | € 50 | € 845 | +€ 795 | +1.575% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.283 | € 7.652 | +€ 6.369 | +496% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.283 | € 7.652 | +€ 6.369 | +496% |
| Overige schulden | 47/48 | € 12.500 | € 30.677 | +€ 18.177 | +145% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 10.921 | - | -€ 10.921 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 39.054 | € 25.864 | -€ 13.191 | -33,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 39.054 | € 25.864 | -€ 13.191 | -33,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 6.639 | € 7.803 | +€ 1.164 | +17,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 6.639 | € 7.803 | +€ 1.164 | +17,5% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 562 | € 2.611 | +€ 2.048 | +364% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 562 | € 2.611 | +€ 2.048 | +364% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 45.131 | € 31.056 | -€ 14.075 | -31,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 11.283 | € 7.764 | -€ 3.519 | -31,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 33.848 | € 23.292 | -€ 10.556 | -31,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 33.848 | € 23.292 | -€ 10.556 | -31,2% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2021 en 31 december 2023. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.