LAGEBO: wat veranderde er
LAGEBO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 48.940
daling van € 48.940 (-21,5%), van € 227.167 naar € 178.227
waarvan Installaties, machines en uitrusting: -€ 40.122
- Liquide middelen -€ 21.725
daling van € 21.725 (-86,4%), van € 25.134 naar € 3.409
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 58.314) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 16.596)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 5.875
daling van € 5.875 (-28,1%), van € 20.940 naar € 15.065
waarvan Handelsvorderingen: -€ 7.003
- Overgedragen winst (verlies) -€ 58.314
daling van € 58.314 (-340%), van -€ 17.157 naar -€ 75.471
- Schulden op meer dan één jaar -€ 16.596
daling van € 16.596 (-6,2%), van € 267.302 naar € 250.706
waarvan Financiële schulden: -€ 25.492
- Bruto bedrijfsmarge -€ 32.374
daling van € 32.374 (-67,0%), van € 48.336 naar € 15.963
- Afschrijvingen +€ 6.077
stijging van € 6.077 (+11,3%), van € 53.983 naar € 60.060
- Financiële kosten +€ 1.168
stijging van € 1.168 (+18,2%), van € 6.421 naar € 7.589
- Andere bedrijfskosten +€ 631
stijging van € 631 (+12,4%), van € 5.099 naar € 5.730
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 297.376 | € 220.669 | -€ 76.707 | -25,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 230.261 | € 180.307 | -€ 49.954 | -21,7% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 3.094 | € 2.080 | -€ 1.014 | -32,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 227.167 | € 178.227 | -€ 48.940 | -21,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 198.031 | € 157.909 | -€ 40.122 | -20,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 1.027 | € 256 | -€ 771 | -75,0% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 28.109 | € 20.061 | -€ 8.048 | -28,6% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 67.115 | € 40.362 | -€ 26.753 | -39,9% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 19.928 | € 20.261 | +€ 332 | +1,7% |
| Voorraden | 30/36 | € 19.928 | € 20.261 | +€ 332 | +1,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 20.940 | € 15.065 | -€ 5.875 | -28,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 20.914 | € 13.911 | -€ 7.003 | -33,5% |
| Overige vorderingen | 41 | € 25 | € 1.154 | +€ 1.129 | +4.428% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 25.134 | € 3.409 | -€ 21.725 | -86,4% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.113 | € 1.627 | +€ 514 | +46,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 297.376 | € 220.669 | -€ 76.707 | -25,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 6.023 | -€ 64.337 | -€ 58.314 | -968% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 9.133 | € 9.133 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 9.133 | € 9.133 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 17.157 | -€ 75.471 | -€ 58.314 | -340% |
| Schulden | 17/49 | € 303.399 | € 285.006 | -€ 18.394 | -6,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 267.302 | € 250.706 | -€ 16.596 | -6,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 127.720 | € 102.227 | -€ 25.492 | -20,0% |
| Overige schulden | 178/9 | € 139.582 | € 148.479 | +€ 8.896 | +6,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 36.097 | € 34.300 | -€ 1.798 | -5,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 25.583 | € 26.953 | +€ 1.370 | +5,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 6.304 | € 5.495 | -€ 809 | -12,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.304 | € 5.495 | -€ 809 | -12,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.211 | € 1.852 | -€ 2.359 | -56,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.228 | € 533 | -€ 695 | -56,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.983 | € 1.318 | -€ 1.665 | -55,8% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 4.988 | - | -€ 4.988 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 53.983 | € 60.060 | +€ 6.077 | +11,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.099 | € 5.730 | +€ 631 | +12,4% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 901 | +€ 901 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 48.336 | € 15.963 | -€ 32.374 | -67,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 10.746 | -€ 50.728 | -€ 39.982 | -372% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 11 | € 3 | -€ 7 | -68,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 11 | € 3 | -€ 7 | -68,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 6.421 | € 7.589 | +€ 1.168 | +18,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 6.421 | € 7.589 | +€ 1.168 | +18,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 17.157 | -€ 58.314 | -€ 41.157 | -240% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 17.157 | -€ 58.314 | -€ 41.157 | -240% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 17.157 | -€ 58.314 | -€ 41.157 | -240% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.