KRIVACODE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
KRIVACODE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 24.203
stijging van € 24.203 (+152,0%), van € 15.922 naar € 40.125
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 50.603) en Afschrijvingen (+€ 15.307)
- Materiële vaste activa -€ 13.820
daling van € 13.820 (-22,1%), van € 62.569 naar € 48.749
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: -€ 9.447
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.439
daling van € 3.439 (-7,3%), van € 47.262 naar € 43.823
waarvan Handelsvorderingen: -€ 2.891
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 13.976
stijging van € 13.976 (+64,1%), van € 21.811 naar € 35.788
- Overige schulden +€ 9.899
stijging van € 9.899 (+24,3%), van € 40.704 naar € 50.603
- Schulden op meer dan één jaar -€ 9.339
daling van € 9.339 (-41,8%), van € 22.365 naar € 13.026
- Handelsschulden -€ 6.814
daling van € 6.814 (-49,8%), van € 13.678 naar € 6.864
- Bruto bedrijfsmarge +€ 12.759
stijging van € 12.759 (+17,0%), van € 75.166 naar € 87.925
- Belastingen +€ 2.772
stijging van € 2.772 (+21,6%), van € 12.845 naar € 15.617
- Financiële kosten -€ 1.343
daling van € 1.343 (-43,0%), van € 3.122 naar € 1.780
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 126.144 | € 134.220 | +€ 8.076 | +6,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 62.569 | € 48.749 | -€ 13.820 | -22,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 62.569 | € 48.749 | -€ 13.820 | -22,1% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.122 | € 3.375 | -€ 1.747 | -34,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 923 | € 1.606 | +€ 683 | +73,9% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 31.998 | € 22.551 | -€ 9.447 | -29,5% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 24.526 | € 21.217 | -€ 3.309 | -13,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 63.575 | € 85.471 | +€ 21.895 | +34,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 47.262 | € 43.823 | -€ 3.439 | -7,3% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 22.180 | € 19.289 | -€ 2.891 | -13,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 25.083 | € 24.534 | -€ 548 | -2,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15.922 | € 40.125 | +€ 24.203 | +152,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 391 | € 1.522 | +€ 1.131 | +289,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 126.144 | € 134.220 | +€ 8.076 | +6,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 107.544 | € 115.620 | +€ 8.076 | +7,5% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 22.365 | € 13.026 | -€ 9.339 | -41,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 22.365 | € 13.026 | -€ 9.339 | -41,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 85.179 | € 102.594 | +€ 17.415 | +20,4% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 8.985 | € 9.339 | +€ 354 | +3,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 13.678 | € 6.864 | -€ 6.814 | -49,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 13.678 | € 6.864 | -€ 6.814 | -49,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 21.811 | € 35.788 | +€ 13.976 | +64,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 21.811 | € 35.788 | +€ 13.976 | +64,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 40.704 | € 50.603 | +€ 9.899 | +24,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 15.827 | € 15.307 | -€ 520 | -3,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.898 | € 1.904 | +€ 6 | +0,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 1.269 | € 2.714 | +€ 1.445 | +113,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 75.166 | € 87.925 | +€ 12.759 | +17,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 56.172 | € 68.000 | +€ 11.827 | +21,1% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 499 | - | -€ 499 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 499 | - | -€ 499 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.122 | € 1.780 | -€ 1.343 | -43,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.122 | € 1.780 | -€ 1.343 | -43,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 53.549 | € 66.220 | +€ 12.671 | +23,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 12.845 | € 15.617 | +€ 2.772 | +21,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 40.704 | € 50.603 | +€ 9.899 | +24,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 40.704 | € 50.603 | +€ 9.899 | +24,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.