KMLH: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
KMLH
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 1.064
stijging van € 1.064 (+2.128%), van € 50 naar € 1.114
waarvan Handelsvorderingen: +€ 1.064
- Materiële vaste activa -€ 371
daling van € 371 (-74,5%), van € 498 naar € 127
- Liquide middelen +€ 233
stijging van € 233 (+700%), van € 33 naar € 266
vooral door Overige schulden (+€ 2.184) en Afschrijvingen (+€ 371)
- Financiële vaste activa -€ 120
niet meer vermeld in 2025 (was € 120)
- Overige schulden +€ 2.184
stijging van € 2.184 (+62,0%), van € 3.521 naar € 5.705
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 744
daling van € 744 (-36,6%), van € 2.033 naar € 1.289
- Overgedragen winst (verlies) -€ 634
daling van € 634 (-9,9%), van -€ 6.404 naar -€ 7.038
- Andere bedrijfskosten +€ 327
stijging van € 327 (+149%), van € 219 naar € 546
- Bruto bedrijfsmarge -€ 63
daling van € 63 (-8,3%), van € 753 naar € 690
- Financiële kosten -€ 31
daling van € 31 (-10,5%), van € 298 naar € 266
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 701 | € 1.507 | +€ 806 | +115% |
| Vaste activa | 21/28 | € 618 | € 127 | -€ 491 | -79,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 498 | € 127 | -€ 371 | -74,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 498 | € 127 | -€ 371 | -74,5% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 120 | - | -€ 120 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 83 | € 1.380 | +€ 1.297 | +1.559% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 50 | € 1.114 | +€ 1.064 | +2.128% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 1.064 | +€ 1.064 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 50 | € 50 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 33 | € 266 | +€ 233 | +700% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 701 | € 1.507 | +€ 806 | +115% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 4.961 | -€ 5.594 | -€ 634 | -12,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000 | € 1.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 444 | € 444 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 444 | € 444 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 444 | € 444 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 6.404 | -€ 7.038 | -€ 634 | -9,9% |
| Schulden | 17/49 | € 5.661 | € 7.101 | +€ 1.440 | +25,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 5.661 | € 7.101 | +€ 1.440 | +25,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 107 | € 107 | = | 0,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 107 | € 107 | = | 0,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.033 | € 1.289 | -€ 744 | -36,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.033 | € 1.289 | -€ 744 | -36,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.521 | € 5.705 | +€ 2.184 | +62,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 371 | € 371 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 219 | € 546 | +€ 327 | +149% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 753 | € 690 | -€ 63 | -8,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 163 | -€ 226 | -€ 389 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 298 | € 266 | -€ 31 | -10,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 298 | € 266 | -€ 31 | -10,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 135 | -€ 493 | -€ 358 | -266% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 137 | € 141 | +€ 4 | +3,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 271 | -€ 634 | -€ 362 | -134% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 271 | -€ 634 | -€ 362 | -134% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.