KM PROJECTS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
KM PROJECTS
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 24.975
stijging van € 24.975 (+106%), van € 23.668 naar € 48.643
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 25.538
- Liquide middelen +€ 18.035
stijging van € 18.035 (+60,2%), van € 29.978 naar € 48.014
vooral door Schulden op meer dan één jaar (+€ 14.565) en Resultaat van het boekjaar (+€ 13.936)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 13.552
daling van € 13.552 (-82,7%), van € 16.381 naar € 2.829
waarvan Handelsvorderingen: -€ 14.770
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 4.885
stijging van € 4.885 (+106%), van € 4.611 naar € 9.496
- Schulden op meer dan één jaar +€ 14.565
stijging van € 14.565 (+85,9%), van € 16.951 naar € 31.516
- Overige schulden +€ 13.411
stijging van € 13.411 (+282%), van € 4.750 naar € 18.161
- Handelsschulden +€ 8.402
stijging van € 8.402 (+551%), van € 1.526 naar € 9.928
- Overgedragen winst (verlies) -€ 7.128
daling van € 7.128 (-33,8%), van € 21.065 naar € 13.936
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 5.945
stijging van € 5.945 (+134%), van € 4.451 naar € 10.396
- Bruto bedrijfsmarge +€ 100.072
stijging van € 100.072 (+361%), van € 27.749 naar € 127.822
- Personeelskosten +€ 76.893
nieuw in 2025: € 76.893
- Afschrijvingen +€ 8.835
stijging van € 8.835 (+225%), van € 3.919 naar € 12.754
- Andere bedrijfskosten +€ 8.527
stijging van € 8.527 (+2.238%), van € 381 naar € 8.908
- Belastingen +€ 3.782
stijging van € 3.782 (+84,8%), van € 4.462 naar € 8.244
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 74.639 | € 108.982 | +€ 34.343 | +46,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 23.668 | € 48.643 | +€ 24.975 | +106% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 23.668 | € 48.643 | +€ 24.975 | +106% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.316 | € 1.753 | -€ 563 | -24,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 21.352 | € 46.890 | +€ 25.538 | +120% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 50.971 | € 60.339 | +€ 9.368 | +18,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 16.381 | € 2.829 | -€ 13.552 | -82,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 15.843 | € 1.073 | -€ 14.770 | -93,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 538 | € 1.756 | +€ 1.218 | +226% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 29.978 | € 48.014 | +€ 18.035 | +60,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.611 | € 9.496 | +€ 4.885 | +106% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 74.639 | € 108.982 | +€ 34.343 | +46,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 39.665 | € 32.536 | -€ 7.128 | -18,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 21.065 | € 13.936 | -€ 7.128 | -33,8% |
| Schulden | 17/49 | € 34.974 | € 76.446 | +€ 41.471 | +119% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 16.951 | € 31.516 | +€ 14.565 | +85,9% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 16.951 | € 31.516 | +€ 14.565 | +85,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 18.023 | € 44.011 | +€ 25.988 | +144% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 4.451 | € 10.396 | +€ 5.945 | +134% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.526 | € 9.928 | +€ 8.402 | +551% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.526 | € 9.928 | +€ 8.402 | +551% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 7.296 | € 5.525 | -€ 1.771 | -24,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.056 | € 5.525 | +€ 1.469 | +36,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.240 | - | -€ 3.240 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.750 | € 18.161 | +€ 13.411 | +282% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 919 | +€ 919 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 5.697 | - | -€ 5.697 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 76.893 | +€ 76.893 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.919 | € 12.754 | +€ 8.835 | +225% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 381 | € 8.908 | +€ 8.527 | +2.238% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 27.749 | € 127.822 | +€ 100.072 | +361% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 23.450 | € 29.267 | +€ 5.817 | +24,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 3 | +€ 3 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 3 | +€ 3 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.554 | € 7.090 | +€ 3.536 | +99,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.554 | € 7.090 | +€ 3.536 | +99,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 19.896 | € 22.180 | +€ 2.285 | +11,5% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 4.462 | € 8.244 | +€ 3.782 | +84,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 15.433 | € 13.936 | -€ 1.497 | -9,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 15.433 | € 13.936 | -€ 1.497 | -9,7% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2024 en 31 maart 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.