Kierben Mievis: wat veranderde er
Kierben Mievis
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 25.634
daling van € 25.634 (-8,9%), van € 288.095 naar € 262.461
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 14.343
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 7.291
stijging van € 7.291 (+83,6%), van € 8.725 naar € 16.016
waarvan Handelsvorderingen: +€ 14.985
- Voorraden en bestellingen -€ 6.247
daling van € 6.247 (-96,2%), van € 6.497 naar € 250
- Schulden op meer dan één jaar -€ 38.324
daling van € 38.324 (-23,2%), van € 165.341 naar € 127.017
waarvan Financiële schulden: -€ 35.624
- Reserves +€ 9.214
stijging van € 9.214 (+18,4%), van € 50.195 naar € 59.409
- Bruto bedrijfsmarge +€ 7.701
stijging van € 7.701 (+22,2%), van € 34.712 naar € 42.413
- Belastingen +€ 1.947
stijging van € 1.947 (+165%), van € 1.177 naar € 3.124
- Financiële kosten -€ 646
daling van € 646 (-19,6%), van € 3.294 naar € 2.648
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 311.315 | € 285.066 | -€ 26.249 | -8,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 288.095 | € 262.461 | -€ 25.634 | -8,9% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 288.095 | € 262.461 | -€ 25.634 | -8,9% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 253.759 | € 242.469 | -€ 11.291 | -4,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 34.335 | € 19.992 | -€ 14.343 | -41,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 23.220 | € 22.605 | -€ 616 | -2,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 6.497 | € 250 | -€ 6.247 | -96,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 6.497 | € 250 | -€ 6.247 | -96,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 8.725 | € 16.016 | +€ 7.291 | +83,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | € 14.985 | +€ 14.985 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 8.725 | € 1.031 | -€ 7.694 | -88,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 7.998 | € 6.339 | -€ 1.659 | -20,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | - | = | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 311.315 | € 285.066 | -€ 26.249 | -8,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 55.195 | € 64.409 | +€ 9.214 | +16,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 50.195 | € 59.409 | +€ 9.214 | +18,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 50.195 | € 59.409 | +€ 9.214 | +18,4% |
| Schulden | 17/49 | € 256.120 | € 220.657 | -€ 35.464 | -13,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 165.341 | € 127.017 | -€ 38.324 | -23,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 162.641 | € 127.017 | -€ 35.624 | -21,9% |
| Overige schulden | 178/9 | € 2.700 | € 0 | -€ 2.700 | -100% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 90.779 | € 93.639 | +€ 2.860 | +3,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 34.961 | € 35.624 | +€ 663 | +1,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 5.100 | € 6.606 | +€ 1.507 | +29,5% |
| Leveranciers | 440/4 | € 5.100 | € 6.606 | +€ 1.507 | +29,5% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.187 | € 5.799 | +€ 2.613 | +82,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.854 | € 3.120 | +€ 1.266 | +68,3% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 1.333 | € 2.680 | +€ 1.347 | +101% |
| Overige schulden | 47/48 | € 47.531 | € 45.610 | -€ 1.922 | -4,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 25.634 | € 25.634 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.971 | € 1.995 | +€ 25 | +1,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 34.712 | € 42.413 | +€ 7.701 | +22,2% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 7.108 | € 14.784 | +€ 7.676 | +108% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 25 | € 203 | +€ 178 | +721% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 25 | € 203 | +€ 178 | +721% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.294 | € 2.648 | -€ 646 | -19,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.294 | € 2.648 | -€ 646 | -19,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 3.838 | € 12.339 | +€ 8.500 | +221% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.177 | € 3.124 | +€ 1.947 | +165% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 2.661 | € 9.214 | +€ 6.553 | +246% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 2.661 | € 9.214 | +€ 6.553 | +246% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.