KDV Babs & co: wat veranderde er
KDV Babs & co
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 185.753
stijging van € 185.753 (+114%), van € 162.477 naar € 348.230
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 167.878
- Liquide middelen +€ 170.580
stijging van € 170.580 (+219%), van € 77.770 naar € 248.350
vooral door Ontvangen vooruitbetalingen (+€ 177.493) en Schulden op meer dan één jaar (+€ 125.517)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 73.997
stijging van € 73.997 (+211%), van € 35.139 naar € 109.136
waarvan Handelsvorderingen: +€ 58.780
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 25.085
stijging van € 25.085 (+538%), van € 4.666 naar € 29.751
- Ontvangen vooruitbetalingen +€ 177.493
nieuw in 2025: € 177.493
- Schulden op meer dan één jaar +€ 125.517
stijging van € 125.517 (+212%), van € 59.112 naar € 184.629
- Reserves +€ 70.188
stijging van € 70.188 (+60,9%), van € 115.300 naar € 185.488
- Handelsschulden +€ 30.176
stijging van € 30.176 (+492%), van € 6.139 naar € 36.315
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 24.647
nieuw in 2025: € 24.647
- Personeelskosten +€ 130.378
stijging van € 130.378 (+22,4%), van € 582.586 naar € 712.964
- Bruto bedrijfsmarge +€ 100.283
stijging van € 100.283 (+12,7%), van € 787.461 naar € 887.745
- Belastingen -€ 21.037
daling van € 21.037 (-44,0%), van € 47.820 naar € 26.783
- Andere bedrijfskosten +€ 19.684
stijging van € 19.684 (+778%), van € 2.532 naar € 22.215
- Afschrijvingen +€ 13.302
stijging van € 13.302 (+37,7%), van € 35.297 naar € 48.599
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 284.027 | € 739.442 | +€ 455.415 | +160% |
| Vaste activa | 21/28 | € 166.452 | € 352.205 | +€ 185.753 | +112% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 162.477 | € 348.230 | +€ 185.753 | +114% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 167.878 | +€ 167.878 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 9.522 | € 36.813 | +€ 27.291 | +287% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 66.020 | € 65.885 | -€ 135 | -0,2% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 86.935 | € 77.654 | -€ 9.281 | -10,7% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 3.975 | € 3.975 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 117.575 | € 387.237 | +€ 269.662 | +229% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 35.139 | € 109.136 | +€ 73.997 | +211% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 35.139 | € 93.919 | +€ 58.780 | +167% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 15.217 | +€ 15.217 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 77.770 | € 248.350 | +€ 170.580 | +219% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.666 | € 29.751 | +€ 25.085 | +538% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 284.027 | € 739.442 | +€ 455.415 | +160% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 134.424 | € 204.612 | +€ 70.188 | +52,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 115.300 | € 185.488 | +€ 70.188 | +60,9% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 115.300 | € 185.488 | +€ 70.188 | +60,9% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 14.124 | € 14.124 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 149.604 | € 534.830 | +€ 385.227 | +257% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 59.112 | € 184.629 | +€ 125.517 | +212% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 59.112 | € 184.629 | +€ 125.517 | +212% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 90.492 | € 350.202 | +€ 259.710 | +287% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 11.949 | € 20.892 | +€ 8.943 | +74,8% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 24.647 | +€ 24.647 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 24.647 | +€ 24.647 | |
| Handelsschulden | 44 | € 6.139 | € 36.315 | +€ 30.176 | +492% |
| Leveranciers | 440/4 | € 6.139 | € 36.315 | +€ 30.176 | +492% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | - | € 177.493 | +€ 177.493 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 71.338 | € 87.891 | +€ 16.553 | +23,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 32.820 | - | -€ 32.820 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 38.518 | € 87.891 | +€ 49.373 | +128% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.066 | € 2.962 | +€ 1.897 | +178% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 582.586 | € 712.964 | +€ 130.378 | +22,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 35.297 | € 48.599 | +€ 13.302 | +37,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.532 | € 22.215 | +€ 19.684 | +778% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 787.461 | € 887.745 | +€ 100.283 | +12,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 167.046 | € 103.966 | -€ 63.081 | -37,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 4 | - | -€ 4 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 4 | - | -€ 4 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.930 | € 6.995 | +€ 3.065 | +78,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.930 | € 6.995 | +€ 3.065 | +78,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 163.120 | € 96.971 | -€ 66.149 | -40,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 47.820 | € 26.783 | -€ 21.037 | -44,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 115.300 | € 70.188 | -€ 45.112 | -39,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 115.300 | € 70.188 | -€ 45.112 | -39,1% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.