KAB: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
KAB
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 19.536
stijging van € 19.536 (+53,3%), van € 36.664 naar € 56.200
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 39.783) en Overige schulden (+€ 26.909)
- Materiële vaste activa -€ 8.126
daling van € 8.126 (-2,4%), van € 344.665 naar € 336.539
waarvan Terreinen en gebouwen: -€ 7.820
- Overige schulden +€ 26.909
stijging van € 26.909 (+56,8%), van € 47.398 naar € 74.307
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 15.000
daling van € 15.000 (-58,3%), van € 25.714 naar € 10.714
- Reserves +€ 12.301
stijging van € 12.301 (+9,8%), van € 125.777 naar € 138.078
- Schulden op meer dan één jaar -€ 10.714
daling van € 10.714 (-21,8%), van € 49.107 naar € 38.393
- Afschrijvingen -€ 11.926
daling van € 11.926 (-48,6%), van € 24.562 naar € 12.636
- Belastingen +€ 4.798
stijging van € 4.798 (+34,9%), van € 13.767 naar € 18.565
- Bruto bedrijfsmarge +€ 3.516
stijging van € 3.516 (+4,9%), van € 72.230 naar € 75.745
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 381.329 | € 392.739 | +€ 11.410 | +3,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 344.665 | € 336.539 | -€ 8.126 | -2,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 344.665 | € 336.539 | -€ 8.126 | -2,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 343.759 | € 335.938 | -€ 7.820 | -2,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 906 | € 600 | -€ 306 | -33,7% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 36.664 | € 56.200 | +€ 19.536 | +53,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 36.664 | € 56.200 | +€ 19.536 | +53,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 381.329 | € 392.739 | +€ 11.410 | +3,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 249.325 | € 261.626 | +€ 12.301 | +4,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 8.055 | € 8.055 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 125.777 | € 138.078 | +€ 12.301 | +9,8% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 125.777 | € 138.078 | +€ 12.301 | +9,8% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 115.493 | € 115.493 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 132.004 | € 131.113 | -€ 891 | -0,7% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 49.107 | € 38.393 | -€ 10.714 | -21,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 49.107 | € 38.393 | -€ 10.714 | -21,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 82.897 | € 92.720 | +€ 9.824 | +11,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 25.714 | € 10.714 | -€ 15.000 | -58,3% |
| Handelsschulden | 44 | € 556 | € 1.907 | +€ 1.351 | +243% |
| Leveranciers | 440/4 | € 556 | € 1.907 | +€ 1.351 | +243% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.229 | € 5.792 | -€ 3.437 | -37,2% |
| Belastingen | 450/3 | € 9.229 | € 5.792 | -€ 3.437 | -37,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 47.398 | € 74.307 | +€ 26.909 | +56,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 24.562 | € 12.636 | -€ 11.926 | -48,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 2.674 | € 2.118 | -€ 556 | -20,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 72.230 | € 75.745 | +€ 3.516 | +4,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.993 | € 60.991 | +€ 15.998 | +35,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 0 | -€ 1 | -59,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 0 | -€ 1 | -59,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.183 | € 2.643 | +€ 460 | +21,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.183 | € 2.643 | +€ 460 | +21,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 42.811 | € 58.348 | +€ 15.537 | +36,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 13.767 | € 18.565 | +€ 4.798 | +34,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 29.044 | € 39.783 | +€ 10.738 | +37,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 29.044 | € 39.783 | +€ 10.738 | +37,0% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 maart 2024 en 31 maart 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.