JONNI IMMO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
JONNI IMMO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 15.636
stijging van € 15.636 (+98,6%), van € 15.865 naar € 31.501
vooral door Schulden op meer dan één jaar (+€ 50.490) en Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen (+€ 1.378)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 50.490
stijging van € 50.490 (+5,1%), van € 983.817 naar € 1,0 mln
waarvan Overige schulden: +€ 90.000
- Overgedragen winst (verlies) -€ 36.010
daling van € 36.010 (-87,8%), van -€ 40.999 naar -€ 77.009
- Bruto bedrijfsmarge +€ 10.589
stijging van € 10.589 (+75,1%), van -€ 14.097 naar -€ 3.509
- Financiële kosten +€ 5.596
stijging van € 5.596 (+21,1%), van € 26.517 naar € 32.114
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.154.864 | € 1.170.500 | +€ 15.636 | +1,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.138.999 | € 1.138.999 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.138.999 | € 1.138.999 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 15.865 | € 31.501 | +€ 15.636 | +98,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15.865 | € 31.501 | +€ 15.636 | +98,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.154.864 | € 1.170.500 | +€ 15.636 | +1,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 119.564 | € 83.554 | -€ 36.010 | -30,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 160.563 | € 160.563 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 40.999 | -€ 77.009 | -€ 36.010 | -87,8% |
| Schulden | 17/49 | € 1.035.301 | € 1.086.946 | +€ 51.645 | +5,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 983.817 | € 1.034.307 | +€ 50.490 | +5,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 858.014 | € 818.504 | -€ 39.510 | -4,6% |
| Overige schulden | 178/9 | € 125.803 | € 215.803 | +€ 90.000 | +71,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 51.483 | € 52.639 | +€ 1.156 | +2,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 50.986 | € 52.364 | +€ 1.378 | +2,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 497 | € 275 | -€ 222 | -44,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 497 | € 275 | -€ 222 | -44,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 384 | € 387 | +€ 3 | +0,8% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 14.097 | -€ 3.509 | +€ 10.589 | +75,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 14.482 | -€ 3.896 | +€ 10.586 | +73,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 26.517 | € 32.114 | +€ 5.596 | +21,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 26.517 | € 32.114 | +€ 5.596 | +21,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 40.999 | -€ 36.010 | +€ 4.990 | +12,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 40.999 | -€ 36.010 | +€ 4.990 | +12,2% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 40.999 | -€ 36.010 | +€ 4.990 | +12,2% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2024 en 30 juni 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.