JOK EXPRESS: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
JOK EXPRESS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 31.863
daling van € 31.863 (-59,0%), van € 54.034 naar € 22.171
waarvan Handelsvorderingen: -€ 30.667
- Materiële vaste activa +€ 26.177
stijging van € 26.177 (+254%), van € 10.315 naar € 36.492
- Liquide middelen -€ 13.745
daling van € 13.745 (-77,3%), van € 17.782 naar € 4.036
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 32.911) en Resultaat van het boekjaar (-€ 29.077)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 29.077
nieuw in 2024: -€ 29.077
- Overige schulden +€ 11.981
nieuw in 2024: € 11.981
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 4.151
daling van € 4.151 (-72,4%), van € 5.730 naar € 1.579
- Handelsschulden +€ 1.906
stijging van € 1.906 (+4,8%), van € 39.427 naar € 41.333
- Bruto bedrijfsmarge -€ 23.914
daling van € 23.914 (-51,7%), van € 46.227 naar € 22.312
- Personeelskosten +€ 4.402
stijging van € 4.402 (+14,8%), van € 29.731 naar € 34.133
- Belastingen -€ 2.017
niet meer vermeld in 2024 (was € 2.017)
- Afschrijvingen +€ 722
stijging van € 722 (+12,0%), van € 6.012 naar € 6.734
- Andere bedrijfskosten +€ 694
stijging van € 694 (+36,9%), van € 1.882 naar € 2.577
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 91.131 | € 71.757 | -€ 19.373 | -21,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 19.315 | € 45.492 | +€ 26.177 | +136% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 10.315 | € 36.492 | +€ 26.177 | +254% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 10.315 | € 36.492 | +€ 26.177 | +254% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 9.000 | € 9.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 71.816 | € 26.265 | -€ 45.550 | -63,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 54.034 | € 22.171 | -€ 31.863 | -59,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 52.838 | € 22.171 | -€ 30.667 | -58,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.196 | - | -€ 1.196 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 17.782 | € 4.036 | -€ 13.745 | -77,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 58 | +€ 58 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 91.131 | € 71.757 | -€ 19.373 | -21,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 22.879 | -€ 6.198 | -€ 29.077 | |
| Inbreng | 10/11 | € 1.500 | € 1.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 21.379 | € 21.379 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 21.379 | € 21.379 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | -€ 29.077 | -€ 29.077 | |
| Schulden | 17/49 | € 68.251 | € 77.955 | +€ 9.704 | +14,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 62.522 | € 76.376 | +€ 13.855 | +22,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 459 | - | -€ 459 | |
| Handelsschulden | 44 | € 39.427 | € 41.333 | +€ 1.906 | +4,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 39.427 | € 41.333 | +€ 1.906 | +4,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 22.635 | € 23.062 | +€ 427 | +1,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 18.422 | € 19.332 | +€ 909 | +4,9% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 4.213 | € 3.730 | -€ 483 | -11,5% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 11.981 | +€ 11.981 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 5.730 | € 1.579 | -€ 4.151 | -72,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 29.731 | € 34.133 | +€ 4.402 | +14,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.012 | € 6.734 | +€ 722 | +12,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.882 | € 2.577 | +€ 694 | +36,9% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 7.176 | +€ 7.176 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 46.227 | € 22.312 | -€ 23.914 | -51,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 8.601 | -€ 28.307 | -€ 36.908 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 61 | € 18 | -€ 43 | -69,9% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 61 | € 18 | -€ 43 | -69,9% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 770 | € 789 | +€ 19 | +2,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 770 | € 789 | +€ 19 | +2,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.892 | -€ 29.077 | -€ 36.969 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.017 | - | -€ 2.017 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.875 | -€ 29.077 | -€ 34.953 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.875 | -€ 29.077 | -€ 34.953 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2023 en 30 september 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.