John Steed Studio: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
John Steed Studio
Grootste bewegingen
- Vlottende activa -€ 9.692
daling van € 9.692 (-41,9%), van € 23.130 naar € 13.438
waarvan Vorderingen op ten hoogste één jaar: -€ 8.966
- Immateriële vaste activa -€ 300
daling van € 300 (-50,0%), van € 600 naar € 300
- Schulden op ten hoogste één jaar -€ 61.434
daling van € 61.434 (-42,1%), van € 145.814 naar € 84.379
- Overgedragen winst (verlies) +€ 51.443
stijging van € 51.443 (+36,1%), van -€ 142.489 naar -€ 91.046
- Bruto bedrijfsmarge +€ 20.076
stijging van € 20.076 (+55,1%), van € 36.421 naar € 56.497
- Andere bedrijfskosten +€ 3.891
nieuw in 2021: € 3.891
- Financiële kosten +€ 863
nieuw in 2021: € 863
Van het resultaat van 2020 naar dat van 2021
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
De liquide middelen of het resultaat staan niet als afzonderlijke post in beide jaarrekeningen; de kasstroom valt daaruit niet af te leiden.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2020 | 2021 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 23.730 | € 13.738 | -€ 9.992 | -42,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 600 | € 300 | -€ 300 | -50,0% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 600 | € 300 | -€ 300 | -50,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 23.130 | € 13.438 | -€ 9.692 | -41,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 22.346 | € 13.381 | -€ 8.966 | -40,1% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 13.380 | +€ 13.380 | |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 0 | +€ 0 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 641 | € 57 | -€ 584 | -91,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 23.730 | € 13.738 | -€ 9.992 | -42,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | -€ 122.084 | -€ 70.641 | +€ 51.443 | +42,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.550 | € 18.550 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | - | € 18.550 | +€ 18.550 | |
| Geplaatst kapitaal | 100 | - | € 18.550 | +€ 18.550 | |
| Reserves | 13 | € 1.855 | € 1.855 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | - | € 1.855 | +€ 1.855 | |
| Wettelijke reserve | 130 | - | € 1.855 | +€ 1.855 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 142.489 | -€ 91.046 | +€ 51.443 | +36,1% |
| Schulden | 17/49 | € 145.814 | € 84.379 | -€ 61.434 | -42,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 145.814 | € 84.379 | -€ 61.434 | -42,1% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 2.378 | +€ 2.378 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 2.378 | +€ 2.378 | |
| Handelsschulden | 44 | € 9.075 | € 2.001 | -€ 7.074 | -77,9% |
| Leveranciers | 440/4 | - | € 2.001 | +€ 2.001 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 28.760 | +€ 28.760 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 28.760 | +€ 28.760 | |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 51.240 | +€ 51.240 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 300 | € 300 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | - | € 3.891 | +€ 3.891 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 36.421 | € 56.497 | +€ 20.076 | +55,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 34.396 | € 52.306 | +€ 17.909 | +52,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | - | € 863 | +€ 863 | |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 864 | € 863 | -€ 1 | -0,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 33.532 | € 51.443 | +€ 17.911 | +53,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 33.532 | € 51.443 | +€ 17.911 | +53,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 33.532 | € 51.443 | +€ 17.911 | +53,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2020 en 31 december 2021. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.