JMVB Management: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
JMVB Management
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 30.665
stijging van € 30.665 (+69,7%), van € 43.981 naar € 74.647
waarvan Overige vorderingen: +€ 30.063
- Liquide middelen -€ 10.714
daling van € 10.714 (-31,8%), van € 33.642 naar € 22.928
vooral door Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 70.790) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 30.665)
- Materiële vaste activa -€ 4.039
daling van € 4.039 (-18,5%), van € 21.845 naar € 17.806
- Overige schulden +€ 70.790
nieuw in 2025: € 70.790
- Reserves -€ 57.223
daling van € 57.223 (-83,5%), van € 68.569 naar € 11.346
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 8.358
nieuw in 2025: € 8.358
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 6.650
daling van € 6.650 (-25,5%), van € 26.054 naar € 19.404
- Bruto bedrijfsmarge -€ 56.571
daling van € 56.571 (-74,7%), van € 75.760 naar € 19.188
- Belastingen -€ 11.325
daling van € 11.325 (-73,2%), van € 15.461 naar € 4.136
- Financiële opbrengsten +€ 3.143
stijging van € 3.143 (+1.641%), van € 191 naar € 3.334
- Afschrijvingen +€ 1.715
stijging van € 1.715 (+73,8%), van € 2.325 naar € 4.039
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 99.659 | € 115.571 | +€ 15.912 | +16,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 22.035 | € 17.996 | -€ 4.039 | -18,3% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 21.845 | € 17.806 | -€ 4.039 | -18,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 12.401 | € 10.537 | -€ 1.864 | -15,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 4.279 | € 3.405 | -€ 873 | -20,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 5.166 | € 3.864 | -€ 1.302 | -25,2% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 190 | € 190 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 77.623 | € 97.575 | +€ 19.951 | +25,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 43.981 | € 74.647 | +€ 30.665 | +69,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 28.608 | € 29.210 | +€ 602 | +2,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 15.373 | € 45.437 | +€ 30.063 | +196% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 33.642 | € 22.928 | -€ 10.714 | -31,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | - | = | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 99.659 | € 115.571 | +€ 15.912 | +16,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 71.569 | € 14.346 | -€ 57.223 | -80,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 3.000 | € 3.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 68.569 | € 11.346 | -€ 57.223 | -83,5% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 68.569 | € 11.346 | -€ 57.223 | -83,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 28.090 | € 101.224 | +€ 73.135 | +260% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 28.090 | € 101.224 | +€ 73.135 | +260% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 8.358 | +€ 8.358 | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 8.358 | +€ 8.358 | |
| Handelsschulden | 44 | € 2.036 | € 2.673 | +€ 637 | +31,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.036 | € 2.673 | +€ 637 | +31,3% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 0 | - | = | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 26.054 | € 19.404 | -€ 6.650 | -25,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 26.054 | € 19.404 | -€ 6.650 | -25,5% |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 70.790 | +€ 70.790 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.325 | € 4.039 | +€ 1.715 | +73,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 528 | € 544 | +€ 16 | +3,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 75.760 | € 19.188 | -€ 56.571 | -74,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 72.907 | € 14.605 | -€ 58.302 | -80,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 191 | € 3.334 | +€ 3.143 | +1.641% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 191 | € 3.334 | +€ 3.143 | +1.641% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 415 | € 236 | -€ 179 | -43,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 415 | € 236 | -€ 179 | -43,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 72.684 | € 17.703 | -€ 54.981 | -75,6% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 15.461 | € 4.136 | -€ 11.325 | -73,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 57.223 | € 13.567 | -€ 43.655 | -76,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 57.223 | € 13.567 | -€ 43.655 | -76,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.