JL-SOLUTIONS: wat veranderde er
JL-SOLUTIONS
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 10.650
daling van € 10.650 (-1,9%), van € 555.837 naar € 545.187
waarvan Overige vorderingen: -€ 98.429
- Materiële vaste activa -€ 7.160
daling van € 7.160 (-15,7%), van € 45.732 naar € 38.571
waarvan Overige materiële vaste activa: -€ 5.430
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 75.127
daling van € 75.127 (-45,8%), van € 163.957 naar € 88.829
- Handelsschulden +€ 45.124
stijging van € 45.124 (+34,9%), van € 129.471 naar € 174.595
- Reserves +€ 25.230
stijging van € 25.230 (+17,7%), van € 142.820 naar € 168.051
waarvan Beschikbare reserves: +€ 25.230
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 14.228
daling van € 14.228 (-55,0%), van € 25.865 naar € 11.637
- Schulden op meer dan één jaar -€ 11.637
daling van € 11.637 (-33,5%), van € 34.710 naar € 23.073
- Bruto bedrijfsmarge -€ 19.153
daling van € 19.153 (-29,6%), van € 64.698 naar € 45.545
- Belastingen -€ 11.411
daling van € 11.411 (-49,9%), van € 22.858 naar € 11.448
- Andere bedrijfskosten +€ 5.125
stijging van € 5.125 (+86,0%), van € 5.957 naar € 11.081
- Financiële kosten +€ 3.700
stijging van € 3.700 (+138%), van € 2.690 naar € 6.390
- Financiële opbrengsten +€ 2.976
stijging van € 2.976 (+23,3%), van € 12.788 naar € 15.764
Evolutie van het resultaat, 2023 tot 2024
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 606.381 | € 587.680 | -€ 18.701 | -3,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 45.732 | € 38.571 | -€ 7.160 | -15,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 45.732 | € 38.571 | -€ 7.160 | -15,7% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 12.426 | € 11.160 | -€ 1.266 | -10,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.003 | € 1.538 | -€ 464 | -23,2% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 31.303 | € 25.874 | -€ 5.430 | -17,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 560.649 | € 549.108 | -€ 11.541 | -2,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 555.837 | € 545.187 | -€ 10.650 | -1,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 207.191 | € 294.969 | +€ 87.778 | +42,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 348.646 | € 250.217 | -€ 98.429 | -28,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.990 | € 1.330 | -€ 1.660 | -55,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.821 | € 2.592 | +€ 770 | +42,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 606.381 | € 587.680 | -€ 18.701 | -3,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 161.420 | € 186.651 | +€ 25.230 | +15,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 142.820 | € 168.051 | +€ 25.230 | +17,7% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 140.960 | € 166.191 | +€ 25.230 | +17,9% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 21.646 | € 21.646 | = | 0,0% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 21.646 | € 21.646 | = | 0,0% |
| Pensioenen en soortgelijke verplichtingen | 160 | € 21.646 | € 21.646 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 423.314 | € 379.383 | -€ 43.931 | -10,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 34.710 | € 23.073 | -€ 11.637 | -33,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 34.710 | € 23.073 | -€ 11.637 | -33,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 384.290 | € 349.736 | -€ 34.554 | -9,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 25.865 | € 11.637 | -€ 14.228 | -55,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 129.471 | € 174.595 | +€ 45.124 | +34,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 129.471 | € 174.595 | +€ 45.124 | +34,9% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 64.997 | € 73.875 | +€ 8.878 | +13,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 163.957 | € 88.829 | -€ 75.127 | -45,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 163.957 | € 88.829 | -€ 75.127 | -45,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | € 800 | +€ 800 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 4.314 | € 6.574 | +€ 2.260 | +52,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.506 | € 7.160 | +€ 655 | +10,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.957 | € 11.081 | +€ 5.125 | +86,0% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 33.993 | € 0 | -€ 33.993 | -100% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 64.698 | € 45.545 | -€ 19.153 | -29,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 18.242 | € 27.303 | +€ 9.061 | +49,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 12.788 | € 15.764 | +€ 2.976 | +23,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 12.788 | € 15.764 | +€ 2.976 | +23,3% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.690 | € 6.390 | +€ 3.700 | +138% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.690 | € 6.390 | +€ 3.700 | +138% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 28.340 | € 36.678 | +€ 8.338 | +29,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 22.858 | € 11.448 | -€ 11.411 | -49,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.482 | € 25.230 | +€ 19.748 | +360% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.482 | € 25.230 | +€ 19.748 | +360% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.