Jasenko Ibrahimovic: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Jasenko Ibrahimovic
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 172.621
daling van € 172.621 (-43,5%), van € 397.108 naar € 224.486
vooral door Overige schulden (-€ 244.772) en Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 69.286)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 69.286
stijging van € 69.286 (+65,5%), van € 105.730 naar € 175.016
waarvan Handelsvorderingen: +€ 69.872
- Materiële vaste activa +€ 18.537
stijging van € 18.537 (+469%), van € 3.953 naar € 22.490
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 18.777
- Overige schulden -€ 244.772
daling van € 244.772 (-99,5%), van € 246.039 naar € 1.268
- Reserves +€ 133.751
stijging van € 133.751 (+77,7%), van € 172.205 naar € 305.956
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 42.946
stijging van € 42.946 (+223%), van € 19.249 naar € 62.195
- Schulden op meer dan één jaar -€ 20.195
daling van € 20.195 (-34,8%), van € 57.952 naar € 37.757
- Bruto bedrijfsmarge +€ 151.568
stijging van € 151.568 (+553%), van € 27.389 naar € 178.956
- Belastingen +€ 31.902
stijging van € 31.902 (+424%), van € 7.532 naar € 39.434
- Financiële opbrengsten -€ 17.861
daling van € 17.861 (-98,5%), van € 18.126 naar € 265
waarvan Financiële opbrengsten: -€ 17.861
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 516.101 | € 429.449 | -€ 86.652 | -16,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 9.753 | € 28.290 | +€ 18.537 | +190% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 3.953 | € 22.490 | +€ 18.537 | +469% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 388 | € 148 | -€ 240 | -61,9% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 3.565 | € 22.342 | +€ 18.777 | +527% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 5.800 | € 5.800 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 506.348 | € 401.159 | -€ 105.188 | -20,8% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 105.730 | € 175.016 | +€ 69.286 | +65,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 5.000 | € 74.872 | +€ 69.872 | +1.397% |
| Overige vorderingen | 41 | € 100.730 | € 100.144 | -€ 587 | -0,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 397.108 | € 224.486 | -€ 172.621 | -43,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.510 | € 1.657 | -€ 1.853 | -52,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 516.101 | € 429.449 | -€ 86.652 | -16,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 190.805 | € 324.556 | +€ 133.751 | +70,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 172.205 | € 305.956 | +€ 133.751 | +77,7% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 172.205 | € 305.956 | +€ 133.751 | +77,7% |
| Schulden | 17/49 | € 325.296 | € 104.893 | -€ 220.403 | -67,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 57.952 | € 37.757 | -€ 20.195 | -34,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 57.952 | € 37.757 | -€ 20.195 | -34,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 267.344 | € 67.136 | -€ 200.208 | -74,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 19.249 | € 62.195 | +€ 42.946 | +223% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.055 | € 1.176 | -€ 880 | -42,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.055 | € 1.176 | -€ 880 | -42,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 2.498 | +€ 2.498 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.498 | +€ 2.498 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 246.039 | € 1.268 | -€ 244.772 | -99,5% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 765 | € 936 | +€ 171 | +22,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.301 | € 1.538 | +€ 237 | +18,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 27.389 | € 178.956 | +€ 151.568 | +553% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 25.322 | € 176.482 | +€ 151.160 | +597% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 18.126 | € 265 | -€ 17.861 | -98,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 18.126 | € 265 | -€ 17.861 | -98,5% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | - | € 265 | +€ 265 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 4.665 | € 3.562 | -€ 1.103 | -23,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 4.665 | € 3.562 | -€ 1.103 | -23,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 38.783 | € 173.185 | +€ 134.402 | +347% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.532 | € 39.434 | +€ 31.902 | +424% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 31.251 | € 133.751 | +€ 102.500 | +328% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 31.251 | € 133.751 | +€ 102.500 | +328% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.