JAGO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
JAGO
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 11.585
daling van € 11.585 (-37,2%), van € 31.178 naar € 19.593
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 8.206
- Liquide middelen -€ 2.428
daling van € 2.428 (-23,0%), van € 10.557 naar € 8.129
vooral door Overige schulden (-€ 26.505) en Inbreng, uitkeringen en overige (-€ 23.000)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 2.064
stijging van € 2.064 (+7,5%), van € 27.426 naar € 29.490
waarvan Overige vorderingen: +€ 1.304
- Overige schulden -€ 26.505
daling van € 26.505 (-73,7%), van € 35.982 naar € 9.477
- Schulden op meer dan één jaar +€ 23.681
stijging van € 23.681 (+2.590%), van € 914 naar € 24.595
- Reserves -€ 13.463
daling van € 13.463 (-57,2%), van € 23.547 naar € 10.084
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 5.410
stijging van € 5.410 (+595%), van € 909 naar € 6.319
- Handelsschulden -€ 1.989
daling van € 1.989 (-74,8%), van € 2.659 naar € 670
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.316
stijging van € 4.316 (+21,1%), van € 20.482 naar € 24.798
- Afschrijvingen -€ 2.323
daling van € 2.323 (-21,8%), van € 10.666 naar € 8.343
- Belastingen +€ 1.372
stijging van € 1.372 (+59,0%), van € 2.324 naar € 3.696
- Andere bedrijfskosten +€ 711
stijging van € 711 (+97,1%), van € 733 naar € 1.444
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 70.462 | € 58.504 | -€ 11.959 | -17,0% |
| Oprichtingskosten | 20 | € 0 | - | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 31.178 | € 19.593 | -€ 11.585 | -37,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 31.178 | € 19.593 | -€ 11.585 | -37,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 3.380 | € 0 | -€ 3.380 | -100% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 27.798 | € 19.593 | -€ 8.206 | -29,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 39.284 | € 38.911 | -€ 373 | -1,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 27.426 | € 29.490 | +€ 2.064 | +7,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 27.426 | € 28.186 | +€ 760 | +2,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 0 | € 1.304 | +€ 1.304 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 10.557 | € 8.129 | -€ 2.428 | -23,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.301 | € 1.292 | -€ 9 | -0,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 70.462 | € 58.504 | -€ 11.959 | -17,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 25.547 | € 12.084 | -€ 13.463 | -52,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 23.547 | € 10.084 | -€ 13.463 | -57,2% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 23.547 | € 10.084 | -€ 13.463 | -57,2% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | - | € 0 | = | |
| Schulden | 17/49 | € 44.915 | € 46.419 | +€ 1.504 | +3,3% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 914 | € 24.595 | +€ 23.681 | +2.590% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 914 | € 24.595 | +€ 23.681 | +2.590% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 42.355 | € 20.028 | -€ 22.327 | -52,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 909 | € 6.319 | +€ 5.410 | +595% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.659 | € 670 | -€ 1.989 | -74,8% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.659 | € 670 | -€ 1.989 | -74,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 2.805 | € 3.561 | +€ 757 | +27,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 2.805 | € 3.561 | +€ 757 | +27,0% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 0 | - | = | |
| Overige schulden | 47/48 | € 35.982 | € 9.477 | -€ 26.505 | -73,7% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.646 | € 1.796 | +€ 150 | +9,1% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 52 | +€ 52 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 10.666 | € 8.343 | -€ 2.323 | -21,8% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 733 | € 1.444 | +€ 711 | +97,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 20.482 | € 24.798 | +€ 4.316 | +21,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 9.083 | € 15.011 | +€ 5.928 | +65,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 5 | +€ 5 | +49.900% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 5 | +€ 5 | +49.900% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.734 | € 1.783 | +€ 49 | +2,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.734 | € 1.783 | +€ 49 | +2,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.349 | € 13.233 | +€ 5.884 | +80,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 2.324 | € 3.696 | +€ 1.372 | +59,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.025 | € 9.537 | +€ 4.512 | +89,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.025 | € 9.537 | +€ 4.512 | +89,8% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.