J.A.G.: wat veranderde er
J.A.G.
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 465.167
daling van € 465.167 (-88,5%), van € 525.457 naar € 60.290
vooral door Schulden op meer dan één jaar (-€ 400.524) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (-€ 104.728)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 400.524
daling van € 400.524 (-67,2%), van € 595.782 naar € 195.257
waarvan Overige schulden: -€ 391.934
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 104.728
daling van € 104.728 (-90,8%), van € 115.379 naar € 10.651
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 20.129
stijging van € 20.129 (+42,8%), van € 47.042 naar € 67.171
- Financiële opbrengsten -€ 206.831
niet meer vermeld in 2025 (was € 206.831)
- Belastingen -€ 106.660
daling van € 106.660 (-99,1%), van € 107.576 naar € 916
- Bruto bedrijfsmarge -€ 10.456
daling van € 10.456 (-16,8%), van € 62.077 naar € 51.621
- Financiële kosten -€ 4.181
daling van € 4.181 (-30,2%), van € 13.839 naar € 9.659
- Andere bedrijfskosten +€ 3.725
stijging van € 3.725 (+29,6%), van € 12.581 naar € 16.306
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.884.281 | € 1.415.040 | -€ 469.241 | -24,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.330.031 | € 1.322.392 | -€ 7.639 | -0,6% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 708.941 | € 701.302 | -€ 7.639 | -1,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 708.872 | € 701.302 | -€ 7.570 | -1,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 69 | - | -€ 69 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 621.090 | € 621.090 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 554.250 | € 92.648 | -€ 461.602 | -83,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 24.082 | € 28.572 | +€ 4.490 | +18,6% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 7.986 | € 12.476 | +€ 4.490 | +56,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 16.096 | € 16.096 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 525.457 | € 60.290 | -€ 465.167 | -88,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 4.711 | € 3.786 | -€ 925 | -19,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.884.281 | € 1.415.040 | -€ 469.241 | -24,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.120.509 | € 1.123.660 | +€ 3.151 | +0,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 212.000 | € 212.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 212.000 | € 212.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 212.000 | € 212.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 575.417 | € 578.569 | +€ 3.151 | +0,5% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 21.200 | € 21.200 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 21.200 | € 21.200 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 554.217 | € 557.369 | +€ 3.151 | +0,6% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 333.091 | € 333.091 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 763.772 | € 291.380 | -€ 472.392 | -61,8% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 595.782 | € 195.257 | -€ 400.524 | -67,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 203.847 | € 195.257 | -€ 8.590 | -4,2% |
| Overige schulden | 178/9 | € 391.934 | - | -€ 391.934 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 167.991 | € 96.123 | -€ 71.868 | -42,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 47.042 | € 67.171 | +€ 20.129 | +42,8% |
| Handelsschulden | 44 | € 683 | € 15.636 | +€ 14.953 | +2.190% |
| Leveranciers | 440/4 | € 683 | € 15.636 | +€ 14.953 | +2.190% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 115.379 | € 10.651 | -€ 104.728 | -90,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 115.379 | € 10.651 | -€ 104.728 | -90,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.887 | € 2.665 | -€ 2.222 | -45,5% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 2.451 | - | -€ 2.451 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 21.324 | € 21.588 | +€ 265 | +1,2% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 12.581 | € 16.306 | +€ 3.725 | +29,6% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 62.077 | € 51.621 | -€ 10.456 | -16,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 28.172 | € 13.726 | -€ 14.445 | -51,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 206.831 | - | -€ 206.831 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 206.831 | - | -€ 206.831 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 13.839 | € 9.659 | -€ 4.181 | -30,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 13.839 | € 9.659 | -€ 4.181 | -30,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 221.163 | € 4.067 | -€ 217.096 | -98,2% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 120.584 | - | -€ 120.584 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 107.576 | € 916 | -€ 106.660 | -99,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 234.171 | € 3.151 | -€ 231.020 | -98,7% |
| Onttrekking aan de belastingvrije reserves | 789 | € 290.767 | - | -€ 290.767 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 524.938 | € 3.151 | -€ 521.787 | -99,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.