"IonIT": wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
"IonIT"
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 4.472
daling van € 4.472 (-26,6%), van € 16.827 naar € 12.355
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 4.155
- Liquide middelen +€ 2.984
stijging van € 2.984 (+12,1%), van € 24.692 naar € 27.676
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 35.287) en Overige schulden (+€ 27.646)
- Overige schulden +€ 27.646
stijging van € 27.646 (+198%), van € 13.966 naar € 41.612
- Schulden op meer dan één jaar -€ 23.034
daling van € 23.034 (-66,5%), van € 34.660 naar € 11.626
- Reserves -€ 10.677
daling van € 10.677 (-85,2%), van € 12.537 naar € 1.860
waarvan Beschikbare reserves: -€ 10.677
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 3.833
stijging van € 3.833 (+38,6%), van € 9.942 naar € 13.776
waarvan Belastingen: +€ 3.519
- Bruto bedrijfsmarge +€ 23.664
stijging van € 23.664 (+30,1%), van € 78.569 naar € 102.233
- Belastingen +€ 5.685
stijging van € 5.685 (+74,5%), van € 7.629 naar € 13.314
- Personeelskosten +€ 1.649
stijging van € 1.649 (+3,6%), van € 45.945 naar € 47.594
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 94.612 | € 92.468 | -€ 2.144 | -2,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 68.527 | € 64.055 | -€ 4.472 | -6,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 16.827 | € 12.355 | -€ 4.472 | -26,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 593 | € 277 | -€ 317 | -53,4% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 16.234 | € 12.078 | -€ 4.155 | -25,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 51.700 | € 51.700 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 26.085 | € 28.413 | +€ 2.327 | +8,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 473 | - | -€ 473 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 473 | - | -€ 473 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 24.692 | € 27.676 | +€ 2.984 | +12,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 920 | € 736 | -€ 184 | -20,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 94.612 | € 92.468 | -€ 2.144 | -2,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 31.137 | € 20.460 | -€ 10.677 | -34,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 12.537 | € 1.860 | -€ 10.677 | -85,2% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 10.677 | - | -€ 10.677 | |
| Schulden | 17/49 | € 63.476 | € 72.008 | +€ 8.532 | +13,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 34.660 | € 11.626 | -€ 23.034 | -66,5% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 34.660 | € 11.626 | -€ 23.034 | -66,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 28.816 | € 60.381 | +€ 31.566 | +110% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 3.381 | € 3.573 | +€ 192 | +5,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.527 | € 1.420 | -€ 107 | -7,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.527 | € 1.420 | -€ 107 | -7,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 9.942 | € 13.776 | +€ 3.833 | +38,6% |
| Belastingen | 450/3 | € 4.731 | € 8.250 | +€ 3.519 | +74,4% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 5.211 | € 5.526 | +€ 315 | +6,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 13.966 | € 41.612 | +€ 27.646 | +198% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 45.945 | € 47.594 | +€ 1.649 | +3,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 4.472 | € 4.472 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 484 | € 453 | -€ 32 | -6,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 78.569 | € 102.233 | +€ 23.664 | +30,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 27.668 | € 49.715 | +€ 22.047 | +79,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 258 | € 442 | +€ 183 | +71,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 258 | € 442 | +€ 183 | +71,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.381 | € 1.556 | -€ 825 | -34,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.381 | € 1.556 | -€ 825 | -34,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 25.545 | € 48.601 | +€ 23.055 | +90,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.629 | € 13.314 | +€ 5.685 | +74,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 17.917 | € 35.287 | +€ 17.370 | +96,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 17.917 | € 35.287 | +€ 17.370 | +96,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.