INVENT MEDIA: wat veranderde er
INVENT MEDIA
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 2,3 mln
stijging van € 2,3 mln (+328%), van € 691.873 naar € 3,0 mln
waarvan Overige vorderingen: +€ 1,7 mln
- Geldbeleggingen -€ 671.000
daling van € 671.000 (-40,2%), van € 1,7 mln naar € 1,0 mln
- Liquide middelen +€ 284.064
stijging van € 284.064 (+149%), van € 190.674 naar € 474.738
vooral door Ontvangen vooruitbetalingen (+€ 1,4 mln) en Geldbeleggingen (+€ 671.000)
- Voorraden en bestellingen +€ 103.781
stijging van € 103.781 (+48,6%), van € 213.681 naar € 317.462
- Ontvangen vooruitbetalingen +€ 1,4 mln
stijging van € 1,4 mln (+152%), van € 923.829 naar € 2,3 mln
- Handelsschulden +€ 456.759
stijging van € 456.759 (+101%), van € 453.176 naar € 909.935
- Reserves +€ 121.525
stijging van € 121.525 (+9,0%), van € 1,3 mln naar € 1,5 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 121.525
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 52.944
nieuw in 2025: € 52.944
- Bruto bedrijfsmarge -€ 618.746
daling van € 618.746 (-83,3%), van € 743.118 naar € 124.372
- Belastingen -€ 167.951
daling van € 167.951 (-79,2%), van € 211.968 naar € 44.017
- Financiële opbrengsten -€ 29.745
daling van € 29.745 (-40,4%), van € 73.651 naar € 43.906
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 2.771.159 | € 4.781.150 | +€ 2,0 mln | +72,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.771.159 | € 4.781.150 | +€ 2,0 mln | +72,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 213.681 | € 317.462 | +€ 103.781 | +48,6% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 213.681 | € 317.462 | +€ 103.781 | +48,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 691.873 | € 2.963.565 | +€ 2,3 mln | +328% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 398.697 | € 946.718 | +€ 548.021 | +137% |
| Overige vorderingen | 41 | € 293.176 | € 2.016.846 | +€ 1,7 mln | +588% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 1.671.000 | € 1.000.000 | -€ 671.000 | -40,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 190.674 | € 474.738 | +€ 284.064 | +149% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 3.931 | € 25.385 | +€ 21.454 | +546% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 2.771.159 | € 4.781.150 | +€ 2,0 mln | +72,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.368.385 | € 1.489.910 | +€ 121.525 | +8,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.349.785 | € 1.471.310 | +€ 121.525 | +9,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.347.925 | € 1.469.450 | +€ 121.525 | +9,0% |
| Schulden | 17/49 | € 1.402.774 | € 3.291.240 | +€ 1,9 mln | +135% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.402.774 | € 3.291.240 | +€ 1,9 mln | +135% |
| Handelsschulden | 44 | € 453.176 | € 909.935 | +€ 456.759 | +101% |
| Leveranciers | 440/4 | € 453.176 | € 909.935 | +€ 456.759 | +101% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | € 923.829 | € 2.327.644 | +€ 1,4 mln | +152% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 52.944 | +€ 52.944 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 52.944 | +€ 52.944 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 25.770 | € 717 | -€ 25.053 | -97,2% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 57.191 | € 2.676 | -€ 54.515 | -95,3% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 0 | - | -€ 0 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.700 | € 1.596 | -€ 104 | -6,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 743.118 | € 124.372 | -€ 618.746 | -83,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 741.418 | € 122.775 | -€ 618.642 | -83,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 73.651 | € 43.906 | -€ 29.745 | -40,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 73.651 | € 43.906 | -€ 29.745 | -40,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 510 | € 1.139 | +€ 630 | +124% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 510 | € 1.139 | +€ 630 | +124% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 814.560 | € 165.542 | -€ 649.017 | -79,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 211.968 | € 44.017 | -€ 167.951 | -79,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 602.592 | € 121.525 | -€ 481.067 | -79,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 602.592 | € 121.525 | -€ 481.067 | -79,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 2 november 2026 via checked.be.