INTERNMED: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
INTERNMED
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 16.073
stijging van € 16.073 (+192%), van € 8.358 naar € 24.431
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 15.230
- Liquide middelen +€ 9.803
stijging van € 9.803 (+86,9%), van € 11.274 naar € 21.077
vooral door Overige schulden (+€ 24.937) en Resultaat van het boekjaar (+€ 14.165)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 2.339
stijging van € 2.339 (+310%), van € 754 naar € 3.093
waarvan Overige vorderingen: +€ 2.699
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 1.673
stijging van € 1.673 (+175%), van € 957 naar € 2.630
- Overige schulden +€ 24.937
stijging van € 24.937 (+896%), van € 2.783 naar € 27.720
- Overgedragen winst (verlies) +€ 14.165
stijging van € 14.165 (+223%), van € 6.342 naar € 20.507
- Handelsschulden -€ 9.222
daling van € 9.222 (-97,0%), van € 9.511 naar € 289
- Bruto bedrijfsmarge +€ 10.304
stijging van € 10.304 (+86,4%), van € 11.927 naar € 22.231
- Belastingen +€ 3.703
stijging van € 3.703 (+231%), van € 1.606 naar € 5.309
- Afschrijvingen -€ 1.278
daling van € 1.278 (-35,9%), van € 3.563 naar € 2.285
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 22.636 | € 52.523 | +€ 29.887 | +132% |
| Vaste activa | 21/28 | € 9.651 | € 25.724 | +€ 16.073 | +167% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 8.358 | € 24.431 | +€ 16.073 | +192% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | - | € 843 | +€ 843 | |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 8.358 | € 23.588 | +€ 15.230 | +182% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 1.293 | € 1.293 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 12.985 | € 26.799 | +€ 13.815 | +106% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 754 | € 3.093 | +€ 2.339 | +310% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 360 | - | -€ 360 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 394 | € 3.093 | +€ 2.699 | +685% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.274 | € 21.077 | +€ 9.803 | +86,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 957 | € 2.630 | +€ 1.673 | +175% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 22.636 | € 52.523 | +€ 29.887 | +132% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 10.342 | € 24.507 | +€ 14.165 | +137% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.000 | € 4.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 6.342 | € 20.507 | +€ 14.165 | +223% |
| Schulden | 17/49 | € 12.294 | € 28.016 | +€ 15.722 | +128% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 12.294 | € 28.016 | +€ 15.722 | +128% |
| Handelsschulden | 44 | € 9.511 | € 289 | -€ 9.222 | -97,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 9.511 | € 289 | -€ 9.222 | -97,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 8 | +€ 8 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 8 | +€ 8 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 2.783 | € 27.720 | +€ 24.937 | +896% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.563 | € 2.285 | -€ 1.278 | -35,9% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 387 | € 400 | +€ 12 | +3,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 11.927 | € 22.231 | +€ 10.304 | +86,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 7.976 | € 19.546 | +€ 11.570 | +145% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 29 | € 72 | +€ 44 | +153% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 29 | € 72 | +€ 44 | +153% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 7.948 | € 19.474 | +€ 11.526 | +145% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.606 | € 5.309 | +€ 3.703 | +231% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 6.342 | € 14.165 | +€ 7.824 | +123% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 6.342 | € 14.165 | +€ 7.824 | +123% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.