INTER-BATI'RENOV: wat veranderde er
INTER-BATI'RENOV
Grootste bewegingen
- Liquide middelen +€ 124.246
stijging van € 124.246 (+435%), van € 28.570 naar € 152.816
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (+€ 79.251) en Voorraden en bestellingen (+€ 60.000)
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 79.251
daling van € 79.251 (-61,0%), van € 129.899 naar € 50.648
waarvan Handelsvorderingen: -€ 79.258
- Voorraden en bestellingen -€ 60.000
niet meer vermeld in 2025 (was € 60.000)
- Materiële vaste activa -€ 21.231
daling van € 21.231 (-40,5%), van € 52.439 naar € 31.208
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 19.641
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 36.067
daling van € 36.067 (-83,8%), van € 43.034 naar € 6.967
waarvan Belastingen: -€ 37.547
- Schulden op meer dan één jaar -€ 14.496
daling van € 14.496 (-37,2%), van € 39.018 naar € 24.522
- Handelsschulden +€ 7.128
stijging van € 7.128 (+76,7%), van € 9.299 naar € 16.428
- Overgedragen winst (verlies) +€ 6.180
stijging van € 6.180 (+2,2%), van € 280.478 naar € 286.658
- Bruto bedrijfsmarge +€ 13.748
stijging van € 13.748 (+77,9%), van € 17.643 naar € 31.390
- Andere bedrijfskosten -€ 3.552
daling van € 3.552 (-62,2%), van € 5.712 naar € 2.159
- Afschrijvingen -€ 1.449
daling van € 1.449 (-6,4%), van € 22.681 naar € 21.231
- Financiële kosten -€ 470
daling van € 470 (-22,8%), van € 2.059 naar € 1.589
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 524.698 | € 488.606 | -€ 36.093 | -6,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 303.389 | € 282.158 | -€ 21.231 | -7,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 52.439 | € 31.208 | -€ 21.231 | -40,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 2.419 | € 1.269 | -€ 1.150 | -47,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 49.452 | € 29.811 | -€ 19.641 | -39,7% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 568 | € 128 | -€ 440 | -77,5% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 250.950 | € 250.950 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 221.309 | € 206.448 | -€ 14.861 | -6,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 60.000 | - | -€ 60.000 | |
| Voorraden | 30/36 | € 60.000 | - | -€ 60.000 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 129.899 | € 50.648 | -€ 79.251 | -61,0% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 127.529 | € 48.270 | -€ 79.258 | -62,1% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.370 | € 2.378 | +€ 8 | +0,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 28.570 | € 152.816 | +€ 124.246 | +435% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.841 | € 2.984 | +€ 144 | +5,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 524.698 | € 488.606 | -€ 36.093 | -6,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 289.838 | € 296.018 | +€ 6.180 | +2,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 7.500 | € 7.500 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 280.478 | € 286.658 | +€ 6.180 | +2,2% |
| Schulden | 17/49 | € 234.860 | € 192.587 | -€ 42.273 | -18,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 39.018 | € 24.522 | -€ 14.496 | -37,2% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 39.018 | € 24.522 | -€ 14.496 | -37,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 195.842 | € 168.065 | -€ 27.777 | -14,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 14.335 | € 14.496 | +€ 161 | +1,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 9.299 | € 16.428 | +€ 7.128 | +76,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 9.299 | € 16.428 | +€ 7.128 | +76,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 43.034 | € 6.967 | -€ 36.067 | -83,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 43.034 | € 5.487 | -€ 37.547 | -87,2% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 1.480 | +€ 1.480 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 129.173 | € 130.174 | +€ 1.001 | +0,8% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 6.408 | - | -€ 6.408 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 22.681 | € 21.231 | -€ 1.449 | -6,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.712 | € 2.159 | -€ 3.552 | -62,2% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 17.643 | € 31.390 | +€ 13.748 | +77,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 10.750 | € 8.000 | +€ 18.749 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | € 4 | +€ 3 | +287% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | € 4 | +€ 3 | +287% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 2.059 | € 1.589 | -€ 470 | -22,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 2.059 | € 1.589 | -€ 470 | -22,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 12.808 | € 6.414 | +€ 19.222 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 257 | € 234 | -€ 22 | -8,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 13.064 | € 6.180 | +€ 19.244 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 13.064 | € 6.180 | +€ 19.244 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.