ImmoBizz: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
ImmoBizz
Grootste bewegingen
- Financiële vaste activa +€ 2,5 mln
stijging van € 2,5 mln (+277.778%), van € 900 naar € 2,5 mln
- Materiële vaste activa +€ 136.942
stijging van € 136.942 (+12,9%), van € 1,1 mln naar € 1,2 mln
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 137.463
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 106.841
stijging van € 106.841 (+10.175%), van € 1.050 naar € 107.891
waarvan Overige vorderingen: +€ 106.841
- Reserves +€ 1,9 mln
stijging van € 1,9 mln (+101.138%), van € 1.860 naar € 1,9 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 1,9 mln
- Overige schulden +€ 675.279
stijging van € 675.279 (+45,4%), van € 1,5 mln naar € 2,2 mln
- Overgedragen winst (verlies) +€ 148.773
stijging van € 148.773 (+59,9%), van € 248.429 naar € 397.202
- Inbreng +€ 58.067
stijging van € 58.067 (+312%), van € 18.600 naar € 76.667
- Bruto bedrijfsmarge -€ 30.898
daling van € 30.898 (-34,7%), van € 88.971 naar € 58.073
- Financiële opbrengsten +€ 5.692
stijging van € 5.692, van € 0 naar € 5.692
- Afschrijvingen +€ 2.582
stijging van € 2.582 (+7,1%), van € 36.196 naar € 38.778
- Andere bedrijfskosten +€ 2.074
stijging van € 2.074 (+49,6%), van € 4.182 naar € 6.256
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.763.316 | € 4.530.439 | +€ 2,8 mln | +157% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.060.677 | € 3.697.619 | +€ 2,6 mln | +249% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.059.777 | € 1.196.719 | +€ 136.942 | +12,9% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 1.055.456 | € 1.192.918 | +€ 137.463 | +13,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.321 | € 3.801 | -€ 520 | -12,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 900 | € 2.500.900 | +€ 2,5 mln | +277.778% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 702.639 | € 832.819 | +€ 130.181 | +18,5% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 613.600 | € 620.668 | +€ 7.068 | +1,2% |
| Voorraden | 30/36 | € 613.600 | € 620.668 | +€ 7.068 | +1,2% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.050 | € 107.891 | +€ 106.841 | +10.175% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 1.050 | € 107.891 | +€ 106.841 | +10.175% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 86.598 | € 103.252 | +€ 16.654 | +19,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.391 | € 1.008 | -€ 383 | -27,5% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.763.316 | € 4.530.439 | +€ 2,8 mln | +157% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 268.889 | € 2.356.887 | +€ 2,1 mln | +777% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 76.667 | +€ 58.067 | +312% |
| Reserves | 13 | € 1.860 | € 1.883.018 | +€ 1,9 mln | +101.138% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 0 | € 5.807 | +€ 5.807 | |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 0 | - | = | |
| Overige | 1319 | - | € 5.807 | +€ 5.807 | |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.860 | € 1.877.211 | +€ 1,9 mln | +100.825% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 248.429 | € 397.202 | +€ 148.773 | +59,9% |
| Schulden | 17/49 | € 1.494.427 | € 2.173.552 | +€ 679.125 | +45,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.493.707 | € 2.172.812 | +€ 679.105 | +45,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.662 | € 2.920 | +€ 1.258 | +75,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.662 | € 2.920 | +€ 1.258 | +75,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 4.668 | € 7.237 | +€ 2.569 | +55,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 354 | € 0 | -€ 354 | -100% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 4.314 | € 7.237 | +€ 2.923 | +67,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.487.376 | € 2.162.655 | +€ 675.279 | +45,4% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 720 | € 740 | +€ 20 | +2,8% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 17.500 | € 0 | -€ 17.500 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 30.709 | € 30.828 | +€ 119 | +0,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 36.196 | € 38.778 | +€ 2.582 | +7,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 4.182 | € 6.256 | +€ 2.074 | +49,6% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 0 | - | = | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 88.971 | € 58.073 | -€ 30.898 | -34,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 17.883 | -€ 17.790 | -€ 35.673 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 5.692 | +€ 5.692 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 5.692 | +€ 5.692 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 125 | € 104 | -€ 20 | -16,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 125 | € 104 | -€ 20 | -16,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 17.759 | -€ 12.202 | -€ 29.960 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 354 | € 0 | -€ 354 | -100% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 17.405 | -€ 12.202 | -€ 29.606 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 17.405 | -€ 12.202 | -€ 29.606 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 13 oktober 2026 via checked.be.