IMMO MARIANO: wat veranderde er
IMMO MARIANO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 11.870
daling van € 11.870 (-22,2%), van € 53.456 naar € 41.586
vooral door Overige schulden (-€ 28.571) en Overlopende rekeningen (activa) (-€ 2.283)
- Materiële vaste activa -€ 3.900
daling van € 3.900 (-9,5%), van € 41.056 naar € 37.156
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 2.283
stijging van € 2.283 (+17,8%), van € 12.829 naar € 15.113
- Overige schulden -€ 28.571
niet meer vermeld in 2025 (was € 28.571)
- Reserves +€ 15.044
stijging van € 15.044 (+103%), van € 14.656 naar € 29.700
waarvan Beschikbare reserves: +€ 11.833
- Andere bedrijfskosten -€ 1.311
daling van € 1.311 (-34,7%), van € 3.778 naar € 2.466
- Belastingen +€ 509
stijging van € 509 (+9,9%), van € 5.126 naar € 5.635
- Bruto bedrijfsmarge +€ 421
stijging van € 421 (+1,7%), van € 24.448 naar € 24.868
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 153.336 | € 139.850 | -€ 13.486 | -8,8% |
| Vaste activa | 21/28 | € 41.056 | € 37.156 | -€ 3.900 | -9,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 41.056 | € 37.156 | -€ 3.900 | -9,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 41.056 | € 37.156 | -€ 3.900 | -9,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 112.280 | € 102.694 | -€ 9.586 | -8,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 45.995 | € 45.995 | +€ 0 | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 45.995 | € 45.995 | +€ 0 | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 53.456 | € 41.586 | -€ 11.870 | -22,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 12.829 | € 15.113 | +€ 2.283 | +17,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 153.336 | € 139.850 | -€ 13.486 | -8,8% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 118.771 | € 133.815 | +€ 15.044 | +12,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 104.115 | € 104.115 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 104.115 | € 104.115 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 104.115 | € 104.115 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 14.656 | € 29.700 | +€ 15.044 | +103% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 7.200 | € 10.411 | +€ 3.211 | +44,6% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 7.200 | € 10.411 | +€ 3.211 | +44,6% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 7.456 | € 19.289 | +€ 11.833 | +159% |
| Schulden | 17/49 | € 34.565 | € 6.035 | -€ 28.530 | -82,5% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 33.697 | € 5.635 | -€ 28.062 | -83,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 5.126 | € 5.635 | +€ 509 | +9,9% |
| Belastingen | 450/3 | € 5.126 | € 5.635 | +€ 509 | +9,9% |
| Overige schulden | 47/48 | € 28.571 | - | -€ 28.571 | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 867 | € 400 | -€ 467 | -53,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 3.900 | € 3.900 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 3.778 | € 2.466 | -€ 1.311 | -34,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 24.448 | € 24.868 | +€ 421 | +1,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 16.770 | € 18.502 | +€ 1.732 | +10,3% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.530 | € 2.283 | -€ 246 | -9,7% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.530 | € 2.283 | -€ 246 | -9,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 93 | € 107 | +€ 14 | +15,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 93 | € 107 | +€ 14 | +15,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 19.207 | € 20.679 | +€ 1.472 | +7,7% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 5.126 | € 5.635 | +€ 509 | +9,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 14.081 | € 15.044 | +€ 962 | +6,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 14.081 | € 15.044 | +€ 962 | +6,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.