Immo Devos: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
Immo Devos
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 18.395
daling van € 18.395 (-2,4%), van € 762.236 naar € 743.841
- Schulden op meer dan één jaar -€ 55.950
daling van € 55.950 (-10,6%), van € 527.475 naar € 471.525
- Overgedragen winst (verlies) +€ 35.012
stijging van € 35.012 (+41,6%), van € 84.189 naar € 119.200
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 12.790
stijging van € 12.790 (+154,1%), van € 8.300 naar € 21.090
- Afschrijvingen -€ 13.060
daling van € 13.060 (-41,5%), van € 31.455 naar € 18.395
- Belastingen +€ 4.433
stijging van € 4.433 (+53,1%), van € 8.356 naar € 12.790
- Bruto bedrijfsmarge +€ 2.585
stijging van € 2.585 (+3,5%), van € 74.914 naar € 77.500
- Andere bedrijfskosten -€ 926
daling van € 926 (-16,4%), van € 5.659 naar € 4.733
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Kasstroombrug afgeleid
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 775.275 | € 767.766 | -€ 7.509 | -1,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 762.236 | € 743.841 | -€ 18.395 | -2,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 762.236 | € 743.841 | -€ 18.395 | -2,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 762.236 | € 743.841 | -€ 18.395 | -2,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 13.039 | € 23.924 | +€ 10.885 | +83,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 6.737 | € 13.708 | +€ 6.971 | +103,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 0 | - | = | |
| Overige vorderingen | 41 | € 6.737 | € 13.708 | +€ 6.971 | +103,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 6.302 | € 10.216 | +€ 3.914 | +62,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | - | = | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 775.275 | € 767.766 | -€ 7.509 | -1,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 94.189 | € 129.200 | +€ 35.012 | +37,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 84.189 | € 119.200 | +€ 35.012 | +41,6% |
| Schulden | 17/49 | € 681.086 | € 638.565 | -€ 42.521 | -6,2% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 527.475 | € 471.525 | -€ 55.950 | -10,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 527.475 | € 471.525 | -€ 55.950 | -10,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 153.611 | € 167.040 | +€ 13.429 | +8,7% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 55.311 | € 55.950 | +€ 639 | +1,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 0 | - | = | |
| Leveranciers | 440/4 | € 0 | - | = | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 8.300 | € 21.090 | +€ 12.790 | +154,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 8.300 | € 21.090 | +€ 12.790 | +154,1% |
| Overige schulden | 47/48 | € 90.000 | € 90.000 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 31.455 | € 18.395 | -€ 13.060 | -41,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 5.659 | € 4.733 | -€ 926 | -16,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 74.914 | € 77.500 | +€ 2.585 | +3,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 37.800 | € 54.372 | +€ 16.571 | +43,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 7.196 | € 6.570 | -€ 626 | -8,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 7.196 | € 6.570 | -€ 626 | -8,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 30.604 | € 47.801 | +€ 17.197 | +56,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 8.356 | € 12.790 | +€ 4.433 | +53,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 22.248 | € 35.012 | +€ 12.764 | +57,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 22.248 | € 35.012 | +€ 12.764 | +57,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 12 oktober 2026 via checked.be.