HOLFIX: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
HOLFIX
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 34.861
stijging van € 34.861 (+739%), van € 4.717 naar € 39.578
waarvan Handelsvorderingen: +€ 38.172
- Materiële vaste activa -€ 12.880
daling van € 12.880 (-20,0%), van € 64.446 naar € 51.566
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 12.107
- Voorraden en bestellingen +€ 5.000
stijging van € 5.000 (+4,3%), van € 115.000 naar € 120.000
- Overige schulden +€ 29.608
stijging van € 29.608 (+26,4%), van € 111.991 naar € 141.599
- Handelsschulden -€ 14.262
daling van € 14.262 (-37,1%), van € 38.436 naar € 24.174
- Reserves +€ 5.731
stijging van € 5.731 (+16,1%), van € 35.513 naar € 41.245
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 4.363
stijging van € 4.363 (+37,3%), van € 11.685 naar € 16.048
- Bruto bedrijfsmarge -€ 33.508
daling van € 33.508 (-55,6%), van € 60.270 naar € 26.762
- Belastingen -€ 7.723
daling van € 7.723 (-84,8%), van € 9.111 naar € 1.388
- Afschrijvingen +€ 4.566
stijging van € 4.566 (+33,5%), van € 13.626 naar € 18.192
- Andere bedrijfskosten -€ 628
daling van € 628 (-31,5%), van € 1.992 naar € 1.364
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 199.625 | € 225.066 | +€ 25.441 | +12,7% |
| Vaste activa | 21/28 | € 64.446 | € 51.566 | -€ 12.880 | -20,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 64.446 | € 51.566 | -€ 12.880 | -20,0% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 16.743 | € 15.970 | -€ 773 | -4,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 47.703 | € 35.596 | -€ 12.107 | -25,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 135.179 | € 173.500 | +€ 38.321 | +28,3% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 115.000 | € 120.000 | +€ 5.000 | +4,3% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 115.000 | € 120.000 | +€ 5.000 | +4,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 4.717 | € 39.578 | +€ 34.861 | +739% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.406 | € 39.578 | +€ 38.172 | +2.715% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.311 | - | -€ 3.311 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 15.077 | € 13.523 | -€ 1.554 | -10,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 385 | € 399 | +€ 14 | +3,6% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 199.625 | € 225.066 | +€ 25.441 | +12,7% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 37.513 | € 43.245 | +€ 5.731 | +15,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 35.513 | € 41.245 | +€ 5.731 | +16,1% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 35.513 | € 41.245 | +€ 5.731 | +16,1% |
| Overige | 1319 | € 35.513 | € 41.245 | +€ 5.731 | +16,1% |
| Schulden | 17/49 | € 162.112 | € 181.822 | +€ 19.709 | +12,2% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 162.112 | € 181.822 | +€ 19.709 | +12,2% |
| Handelsschulden | 44 | € 38.436 | € 24.174 | -€ 14.262 | -37,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 38.436 | € 24.174 | -€ 14.262 | -37,1% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 11.685 | € 16.048 | +€ 4.363 | +37,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 11.685 | € 16.048 | +€ 4.363 | +37,3% |
| Overige schulden | 47/48 | € 111.991 | € 141.599 | +€ 29.608 | +26,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 13.626 | € 18.192 | +€ 4.566 | +33,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.992 | € 1.364 | -€ 628 | -31,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 60.270 | € 26.762 | -€ 33.508 | -55,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 44.652 | € 7.206 | -€ 37.446 | -83,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 80 | € 129 | +€ 48 | +60,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 80 | € 129 | +€ 48 | +60,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 109 | € 216 | +€ 107 | +98,4% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 109 | € 216 | +€ 107 | +98,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 44.624 | € 7.119 | -€ 37.505 | -84,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 9.111 | € 1.388 | -€ 7.723 | -84,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 35.513 | € 5.731 | -€ 29.782 | -83,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 35.513 | € 5.731 | -€ 29.782 | -83,9% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 14 oktober 2026 via checked.be.