HOLDING LORELLI: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
HOLDING LORELLI
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 40.802
daling van € 40.802 (-89,6%), van € 45.544 naar € 4.741
- Schulden op meer dan één jaar -€ 109.768
daling van € 109.768 (-26,3%), van € 418.040 naar € 308.272
waarvan Financiële schulden: -€ 109.768
- Overgedragen winst (verlies) +€ 63.070
stijging van € 63.070 (+3,7%), van € 1,7 mln naar € 1,7 mln
- Financiële opbrengsten +€ 25.002
nieuw in 2025: € 25.002
- Bruto bedrijfsmarge -€ 17.509
daling van € 17.509 (-13,0%), van € 134.715 naar € 117.207
- Afschrijvingen -€ 5.872
daling van € 5.872 (-95,3%), van € 6.164 naar € 292
- Belastingen -€ 4.654
daling van € 4.654 (-18,3%), van € 25.456 naar € 20.802
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 2.320.320 | € 2.295.825 | -€ 24.495 | -1,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 2.252.696 | € 2.251.556 | -€ 1.140 | -0,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 2.696 | € 1.556 | -€ 1.140 | -42,3% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | - | € 1.556 | +€ 1.556 | |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 2.696 | - | -€ 2.696 | |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.250.000 | € 2.250.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 67.624 | € 44.269 | -€ 23.355 | -34,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 45.544 | € 4.741 | -€ 40.802 | -89,6% |
| Overige vorderingen | 41 | € 45.544 | € 4.741 | -€ 40.802 | -89,6% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 21.423 | € 37.849 | +€ 16.426 | +76,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 657 | € 1.679 | +€ 1.022 | +155% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 2.320.320 | € 2.295.825 | -€ 24.495 | -1,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.734.646 | € 1.797.716 | +€ 63.070 | +3,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 50.000 | € 50.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.684.646 | € 1.747.716 | +€ 63.070 | +3,7% |
| Schulden | 17/49 | € 585.673 | € 498.109 | -€ 87.565 | -15,0% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 418.040 | € 308.272 | -€ 109.768 | -26,3% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 268.040 | € 158.272 | -€ 109.768 | -41,0% |
| Overige schulden | 178/9 | € 150.000 | € 150.000 | = | 0,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 153.697 | € 171.802 | +€ 18.105 | +11,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 110.402 | € 109.768 | -€ 634 | -0,6% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.153 | € 1.873 | +€ 720 | +62,4% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.153 | € 1.873 | +€ 720 | +62,4% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 3.618 | € 7.037 | +€ 3.419 | +94,5% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.618 | € 4.542 | +€ 924 | +25,5% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 2.495 | +€ 2.495 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 38.524 | € 53.124 | +€ 14.600 | +37,9% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 13.936 | € 18.035 | +€ 4.098 | +29,4% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 6.164 | € 292 | -€ 5.872 | -95,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 285 | € 139 | -€ 147 | -51,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 134.715 | € 117.207 | -€ 17.509 | -13,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 128.266 | € 116.776 | -€ 11.490 | -9,0% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 25.002 | +€ 25.002 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 25.002 | +€ 25.002 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 10.276 | € 10.806 | +€ 530 | +5,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 10.276 | € 10.806 | +€ 530 | +5,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 117.990 | € 130.972 | +€ 12.982 | +11,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 25.456 | € 20.802 | -€ 4.654 | -18,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 92.534 | € 110.170 | +€ 17.636 | +19,1% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 92.534 | € 110.170 | +€ 17.636 | +19,1% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.