HOLDIM: wat veranderde er
HOLDIM
Grootste bewegingen
- Financiële vaste activa -€ 750.000
daling van € 750.000 (-26,3%), van € 2,9 mln naar € 2,1 mln
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 500.703
stijging van € 500.703 (+6.540%), van € 7.656 naar € 508.359
- Liquide middelen +€ 351.152
stijging van € 351.152 (+70.047%), van € 501 naar € 351.653
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (+€ 750.000) en Resultaat van het boekjaar (+€ 29.034)
Geen passiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Financiële kosten +€ 750.046
stijging van € 750.046 (+1.559.023%), van € 48 naar € 750.094
waarvan Niet-recurrente financiële kosten: +€ 750.000
- Financiële opbrengsten +€ 560.203
stijging van € 560.203 (+276%), van € 202.927 naar € 763.130
- Belastingen +€ 7.076
stijging van € 7.076 (+236%), van € 3.004 naar € 10.080
- Bruto bedrijfsmarge +€ 4.116
stijging van € 4.116 (+6,8%), van € 60.283 naar € 64.399
- Andere bedrijfskosten +€ 1.921
stijging van € 1.921 (+22,5%), van € 8.550 naar € 10.470
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 3.813.994 | € 3.873.094 | +€ 59.100 | +1,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 3.427.750 | € 2.649.900 | -€ 777.850 | -22,7% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 577.750 | € 549.900 | -€ 27.850 | -4,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 555.263 | € 534.613 | -€ 20.650 | -3,7% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 22.487 | € 15.287 | -€ 7.200 | -32,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.850.000 | € 2.100.000 | -€ 750.000 | -26,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 386.244 | € 1.223.194 | +€ 836.950 | +217% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 7.656 | € 508.359 | +€ 500.703 | +6.540% |
| Overige vorderingen | 41 | € 7.656 | € 508.359 | +€ 500.703 | +6.540% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 378.000 | € 362.000 | -€ 16.000 | -4,2% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 501 | € 351.653 | +€ 351.152 | +70.047% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 87 | € 1.182 | +€ 1.096 | +1.266% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 3.813.994 | € 3.873.094 | +€ 59.100 | +1,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 3.809.764 | € 3.838.798 | +€ 29.034 | +0,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 4.750.000 | € 4.750.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 940.236 | -€ 911.202 | +€ 29.034 | +3,1% |
| Schulden | 17/49 | € 4.230 | € 34.296 | +€ 30.066 | +711% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 17.900 | +€ 17.900 | |
| Overige schulden | 178/9 | - | € 17.900 | +€ 17.900 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 4.219 | € 16.396 | +€ 12.177 | +289% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.419 | € 1.800 | -€ 619 | -25,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.419 | € 1.800 | -€ 619 | -25,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 12.499 | +€ 12.499 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 12.499 | +€ 12.499 | |
| Overige schulden | 47/48 | € 1.800 | € 2.096 | +€ 296 | +16,5% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 11 | - | -€ 11 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 27.670 | € 27.850 | +€ 180 | +0,7% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 8.550 | € 10.470 | +€ 1.921 | +22,5% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 60.283 | € 64.399 | +€ 4.116 | +6,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 24.064 | € 26.079 | +€ 2.015 | +8,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 202.927 | € 763.130 | +€ 560.203 | +276% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 202.927 | € 763.130 | +€ 560.203 | +276% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 48 | € 750.094 | +€ 750.046 | +1.559.023% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 48 | € 94 | +€ 46 | +95,6% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | - | € 750.000 | +€ 750.000 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 226.942 | € 39.115 | -€ 187.828 | -82,8% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 3.004 | € 10.080 | +€ 7.076 | +236% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 223.938 | € 29.034 | -€ 194.904 | -87,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 223.938 | € 29.034 | -€ 194.904 | -87,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.