Hannna: wat veranderde er
Hannna
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa -€ 9.628
daling van € 9.628 (-5,5%), van € 176.142 naar € 166.515
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 8.428
- Immateriële vaste activa -€ 3.125
daling van € 3.125 (-33,2%), van € 9.425 naar € 6.300
- Liquide middelen +€ 2.242
stijging van € 2.242 (+10,7%), van € 20.859 naar € 23.101
vooral door Afschrijvingen (+€ 19.253) en Overige schulden (+€ 8.839)
- Schulden op meer dan één jaar -€ 13.574
daling van € 13.574 (-8,7%), van € 156.076 naar € 142.502
- Overgedragen winst (verlies) -€ 9.633
daling van € 9.633 (-99,5%), van € 9.683 naar € 51
- Overige schulden +€ 8.839
stijging van € 8.839 (+190%), van € 4.640 naar € 13.479
- Personeelskosten +€ 8.366
stijging van € 8.366 (+89,1%), van € 9.386 naar € 17.752
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.632
daling van € 4.632 (-9,4%), van € 49.511 naar € 44.879
- Financiële kosten -€ 1.020
daling van € 1.020 (-15,3%), van € 6.664 naar € 5.645
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 211.253 | € 199.589 | -€ 11.664 | -5,5% |
| Vaste activa | 21/28 | € 185.567 | € 172.815 | -€ 12.753 | -6,9% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 9.425 | € 6.300 | -€ 3.125 | -33,2% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 176.142 | € 166.515 | -€ 9.628 | -5,5% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 154.050 | € 153.286 | -€ 763 | -0,5% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 1.681 | € 1.244 | -€ 437 | -26,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 20.412 | € 11.984 | -€ 8.428 | -41,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 25.685 | € 26.774 | +€ 1.089 | +4,2% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 2.350 | € 2.350 | = | 0,0% |
| Voorraden | 30/36 | € 2.350 | € 2.350 | = | 0,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.375 | € 659 | -€ 1.716 | -72,3% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.375 | € 659 | -€ 1.716 | -72,3% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 20.859 | € 23.101 | +€ 2.242 | +10,7% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 102 | € 665 | +€ 563 | +554% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 211.253 | € 199.589 | -€ 11.664 | -5,5% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 28.183 | € 18.551 | -€ 9.633 | -34,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.500 | € 18.500 | = | 0,0% |
| Buiten kapitaal | 11 | € 18.500 | € 18.500 | = | 0,0% |
| Andere | 1109/19 | € 18.500 | € 18.500 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 9.683 | € 51 | -€ 9.633 | -99,5% |
| Schulden | 17/49 | € 183.070 | € 181.038 | -€ 2.031 | -1,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 156.076 | € 142.502 | -€ 13.574 | -8,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 156.076 | € 142.502 | -€ 13.574 | -8,7% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 26.994 | € 38.537 | +€ 11.543 | +42,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 19.172 | € 20.641 | +€ 1.469 | +7,7% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.224 | € 1.454 | -€ 770 | -34,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.224 | € 1.454 | -€ 770 | -34,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 958 | € 2.962 | +€ 2.004 | +209% |
| Belastingen | 450/3 | € 210 | € 1.470 | +€ 1.260 | +599% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 748 | € 1.492 | +€ 744 | +99,6% |
| Overige schulden | 47/48 | € 4.640 | € 13.479 | +€ 8.839 | +190% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 9.386 | € 17.752 | +€ 8.366 | +89,1% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 19.170 | € 19.253 | +€ 82 | +0,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.071 | € 1.064 | -€ 8 | -0,7% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 49.511 | € 44.879 | -€ 4.632 | -9,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 19.883 | € 6.811 | -€ 13.072 | -65,7% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 1 | +€ 1 | +9.300% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 1 | +€ 1 | +9.300% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 6.664 | € 5.645 | -€ 1.020 | -15,3% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 6.664 | € 5.645 | -€ 1.020 | -15,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 13.219 | € 1.167 | -€ 12.051 | -91,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 628 | € 1.000 | +€ 372 | +59,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 12.591 | € 167 | -€ 12.423 | -98,7% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 12.591 | € 167 | -€ 12.423 | -98,7% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.