GS SOLUTIONS: wat veranderde er
GS SOLUTIONS
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 3,2 mln
stijging van € 3,2 mln (+79,3%), van € 4,1 mln naar € 7,3 mln
waarvan Bestellingen in uitvoering: +€ 3,5 mln
- Materiële vaste activa +€ 317.469
stijging van € 317.469 (+6,4%), van € 5,0 mln naar € 5,3 mln
waarvan Leasing en soortgelijke rechten: +€ 451.777
- Overlopende rekeningen (activa) +€ 163.907
stijging van € 163.907 (+427%), van € 38.357 naar € 202.264
- Reserves +€ 2,1 mln
stijging van € 2,1 mln (+40,8%), van € 5,2 mln naar € 7,3 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 2,1 mln
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 1,0 mln
nieuw in 2025: € 1,0 mln
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 312.736
stijging van € 312.736 (+25,8%), van € 1,2 mln naar € 1,5 mln
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 263.935
stijging van € 263.935 (+70,7%), van € 373.535 naar € 637.471
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 233.261
- Handelsschulden -€ 202.950
daling van € 202.950 (-10,6%), van € 1,9 mln naar € 1,7 mln
- Omzet +€ 5,8 mln
stijging van € 5,8 mln (+21,2%), van € 27,3 mln naar € 33,1 mln
- Handelsgoederen en grondstoffen +€ 5,3 mln
stijging van € 5,3 mln (+34,2%), van € 15,5 mln naar € 20,8 mln
waarvan Aankopen: +€ 4,8 mln
- Personeelskosten +€ 1,4 mln
stijging van € 1,4 mln (+26,6%), van € 5,1 mln naar € 6,5 mln
- Diensten en diverse goederen +€ 719.911
stijging van € 719.911 (+16,4%), van € 4,4 mln naar € 5,1 mln
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 11.539.151 | € 15.141.012 | +€ 3,6 mln | +31,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 5.101.456 | € 5.429.004 | +€ 327.549 | +6,4% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 13.959 | € 21.143 | +€ 7.184 | +51,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.991.187 | € 5.308.656 | +€ 317.469 | +6,4% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 1.388.816 | € 1.325.164 | -€ 63.652 | -4,6% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 324.567 | € 282.474 | -€ 42.093 | -13,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 296.160 | € 259.436 | -€ 36.724 | -12,4% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | € 2.749.366 | € 3.201.143 | +€ 451.777 | +16,4% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 232.277 | € 240.439 | +€ 8.162 | +3,5% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 96.309 | € 99.205 | +€ 2.896 | +3,0% |
| Andere financiële vaste activa | 284/8 | € 96.309 | € 99.205 | +€ 2.896 | +3,0% |
| Vorderingen en borgtochten in contanten | 285/8 | € 96.309 | € 99.205 | +€ 2.896 | +3,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 6.437.696 | € 9.712.007 | +€ 3,3 mln | +50,9% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 4.052.508 | € 7.266.898 | +€ 3,2 mln | +79,3% |
| Voorraden | 30/36 | € 716.600 | € 440.300 | -€ 276.300 | -38,6% |
| Handelsgoederen | 34 | € 716.600 | € 440.300 | -€ 276.300 | -38,6% |
| Bestellingen in uitvoering | 37 | € 3.335.908 | € 6.826.598 | +€ 3,5 mln | +105% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 1.722.999 | € 1.655.645 | -€ 67.353 | -3,9% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.025.707 | € 508.618 | -€ 517.090 | -50,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 697.291 | € 1.147.028 | +€ 449.736 | +64,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 623.832 | € 587.200 | -€ 36.632 | -5,9% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 38.357 | € 202.264 | +€ 163.907 | +427% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 11.539.151 | € 15.141.012 | +€ 3,6 mln | +31,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 5.233.674 | € 7.358.684 | +€ 2,1 mln | +40,6% |
| Inbreng | 10/11 | € 26.600 | € 26.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 5.207.074 | € 7.332.084 | +€ 2,1 mln | +40,8% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 2.660 | € 2.660 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 2.660 | € 2.660 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 5.204.414 | € 7.329.424 | +€ 2,1 mln | +40,8% |
| Schulden | 17/49 | € 6.305.477 | € 7.782.327 | +€ 1,5 mln | +23,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 2.805.199 | € 2.908.328 | +€ 103.129 | +3,7% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 2.805.199 | € 2.908.328 | +€ 103.129 | +3,7% |
| Leasingschulden en soortgelijke schulden | 172 | € 2.008.715 | € 2.212.057 | +€ 203.342 | +10,1% |
| Kredietinstellingen | 173 | € 796.484 | € 696.271 | -€ 100.213 | -12,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 3.500.278 | € 4.873.999 | +€ 1,4 mln | +39,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 1.212.512 | € 1.525.249 | +€ 312.736 | +25,8% |
| Financiële schulden | 43 | - | € 1.000.000 | +€ 1,0 mln | |
| Kredietinstellingen | 430/8 | - | € 1.000.000 | +€ 1,0 mln | |
| Handelsschulden | 44 | € 1.914.230 | € 1.711.280 | -€ 202.950 | -10,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.914.230 | € 1.711.280 | -€ 202.950 | -10,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 373.535 | € 637.471 | +€ 263.935 | +70,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 23.262 | € 53.936 | +€ 30.674 | +132% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 350.274 | € 583.535 | +€ 233.261 | +66,6% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 28.616.015 | € 37.121.551 | +€ 8,5 mln | +29,7% |
| Omzet | 70 | € 27.346.673 | € 33.139.369 | +€ 5,8 mln | +21,2% |
| Voorraad goederen in bewerking en gereed product en bestellingen in uitvoering: toename (afname) | 71 | € 851.265 | € 3.490.690 | +€ 2,6 mln | +310% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 409.140 | € 485.677 | +€ 76.538 | +18,7% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 8.937 | € 5.815 | -€ 3.122 | -34,9% |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 26.081.724 | € 33.702.359 | +€ 7,6 mln | +29,2% |
| Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen | 60 | € 15.489.128 | € 20.785.017 | +€ 5,3 mln | +34,2% |
| Aankopen | 600/8 | € 15.673.228 | € 20.508.717 | +€ 4,8 mln | +30,9% |
| Voorraad: afname (toename) | 609 | -€ 184.100 | € 276.300 | +€ 460.400 | |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 4.399.795 | € 5.119.706 | +€ 719.911 | +16,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 5.106.703 | € 6.465.545 | +€ 1,4 mln | +26,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 1.004.279 | € 1.226.410 | +€ 222.131 | +22,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 66.977 | € 94.647 | +€ 27.670 | +41,3% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 14.843 | € 11.034 | -€ 3.809 | -25,7% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 2.534.290 | € 3.419.192 | +€ 884.902 | +34,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5.889 | € 33.526 | +€ 27.638 | +469% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5.889 | € 33.526 | +€ 27.638 | +469% |
| Andere financiële opbrengsten | 752/9 | € 5.889 | € 33.526 | +€ 27.638 | +469% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 225.118 | € 321.381 | +€ 96.264 | +42,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 225.118 | € 321.381 | +€ 96.264 | +42,8% |
| Kosten van schulden | 650 | € 185.725 | € 243.307 | +€ 57.582 | +31,0% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 39.392 | € 78.074 | +€ 38.682 | +98,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.315.061 | € 3.131.337 | +€ 816.276 | +35,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 608.186 | € 812.954 | +€ 204.768 | +33,7% |
| Belastingen | 670/3 | € 608.186 | € 812.954 | +€ 204.768 | +33,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 1.706.876 | € 2.318.383 | +€ 611.508 | +35,8% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 1.706.876 | € 2.318.383 | +€ 611.508 | +35,8% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 4 november 2026 via checked.be.