GROUP GALAND: wat veranderde er
GROUP GALAND
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 68.114
stijging van € 68.114 (+73.399%), van € 93 naar € 68.207
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 60.992
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 2.739
stijging van € 2.739 (+101%), van € 2.715 naar € 5.454
waarvan Handelsvorderingen: +€ 4.277
- Liquide middelen +€ 2.480
stijging van € 2.480 (+53,1%), van € 4.667 naar € 7.147
vooral door Schulden op meer dan één jaar (+€ 39.137) en Overige schulden (+€ 26.321)
- Schulden op meer dan één jaar +€ 39.137
nieuw in 2025: € 39.137
- Overige schulden +€ 26.321
nieuw in 2025: € 26.321
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 3.563
nieuw in 2025: € 3.563
- Reserves +€ 3.142
nieuw in 2025: € 3.142
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 1.014
nieuw in 2025: € 1.014
waarvan Bezoldigingen en sociale lasten: +€ 700
- Bruto bedrijfsmarge +€ 15.431
stijging van € 15.431 (+17.053%), van € 90 naar € 15.521
- Afschrijvingen +€ 10.200
stijging van € 10.200 (+1.646%), van € 620 naar € 10.820
- Andere bedrijfskosten +€ 743
stijging van € 743 (+1.047%), van € 71 naar € 814
- Belastingen +€ 314
nieuw in 2025: € 314
- Financiële kosten +€ 252
stijging van € 252 (+186%), van € 136 naar € 388
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 7.475 | € 80.926 | +€ 73.451 | +983% |
| Vaste activa | 21/28 | € 93 | € 68.207 | +€ 68.114 | +73.399% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 93 | € 68.207 | +€ 68.114 | +73.399% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | - | € 60.992 | +€ 60.992 | |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 93 | € 0 | -€ 93 | -100% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 0 | € 7.215 | +€ 7.215 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 7.382 | € 12.719 | +€ 5.336 | +72,3% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.715 | € 5.454 | +€ 2.739 | +101% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 419 | € 4.696 | +€ 4.277 | +1.022% |
| Overige vorderingen | 41 | € 2.296 | € 758 | -€ 1.539 | -67,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 4.667 | € 7.147 | +€ 2.480 | +53,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 0 | € 117 | +€ 117 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 7.475 | € 80.926 | +€ 73.451 | +983% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 7.317 | € 10.460 | +€ 3.142 | +42,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 3.142 | +€ 3.142 | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 3.142 | +€ 3.142 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 11.283 | -€ 11.283 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 158 | € 70.466 | +€ 70.308 | +44.592% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | - | € 39.137 | +€ 39.137 | |
| Financiële schulden | 170/4 | - | € 39.137 | +€ 39.137 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 158 | € 31.329 | +€ 31.171 | +19.770% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | - | € 3.563 | +€ 3.563 | |
| Handelsschulden | 44 | € 158 | € 431 | +€ 273 | +173% |
| Leveranciers | 440/4 | € 158 | € 431 | +€ 273 | +173% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | - | € 1.014 | +€ 1.014 | |
| Belastingen | 450/3 | - | € 314 | +€ 314 | |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | - | € 700 | +€ 700 | |
| Overige schulden | 47/48 | - | € 26.321 | +€ 26.321 | |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | - | € 150 | +€ 150 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 620 | € 10.820 | +€ 10.200 | +1.646% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 71 | € 814 | +€ 743 | +1.047% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | € 63 | € 43 | -€ 20 | -32,1% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 90 | € 15.521 | +€ 15.431 | +17.053% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 663 | € 3.844 | +€ 4.507 | |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | - | -€ 1 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | - | -€ 1 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 136 | € 388 | +€ 252 | +186% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 136 | € 388 | +€ 252 | +186% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 798 | € 3.456 | +€ 4.255 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | - | € 314 | +€ 314 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 798 | € 3.142 | +€ 3.940 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 798 | € 3.142 | +€ 3.940 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.