GROEP ARCO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
GROEP ARCO
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 11.022
daling van € 11.022 (-22,2%), van € 49.696 naar € 38.674
vooral door Geldbeleggingen (-€ 9.754) en Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen (-€ 4.668)
- Geldbeleggingen +€ 9.754
nieuw in 2025: € 9.754
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 3.038
daling van € 3.038 (-7,4%), van € 41.130 naar € 38.092
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen -€ 4.668
daling van € 4.668 (-56,8%), van € 8.220 naar € 3.552
- Reserves +€ 3.924
stijging van € 3.924 (+2,4%), van € 161.867 naar € 165.790
waarvan Beschikbare reserves: +€ 3.924
- Schulden op meer dan één jaar -€ 3.552
niet meer vermeld in 2025 (was € 3.552)
- Andere bedrijfskosten +€ 3.288
stijging van € 3.288 (+615%), van € 534 naar € 3.823
- Bruto bedrijfsmarge +€ 3.162
stijging van € 3.162 (+65,4%), van € 4.832 naar € 7.994
- Financiële opbrengsten -€ 158
daling van € 158 (-6,0%), van € 2.627 naar € 2.470
- Financiële kosten -€ 146
daling van € 146 (-14,2%), van € 1.033 naar € 886
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 194.295 | € 189.990 | -€ 4.306 | -2,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 103.469 | € 103.469 | = | 0,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 103.469 | € 103.469 | = | 0,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 103.469 | € 103.469 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 90.826 | € 86.520 | -€ 4.306 | -4,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 41.130 | € 38.092 | -€ 3.038 | -7,4% |
| Overige vorderingen | 41 | € 41.130 | € 38.092 | -€ 3.038 | -7,4% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | € 9.754 | +€ 9.754 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 49.696 | € 38.674 | -€ 11.022 | -22,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 194.295 | € 189.990 | -€ 4.306 | -2,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 182.121 | € 186.045 | +€ 3.924 | +2,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 161.867 | € 165.790 | +€ 3.924 | +2,4% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 160.007 | € 163.930 | +€ 3.924 | +2,5% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 1.655 | € 1.655 | = | 0,0% |
| Schulden | 17/49 | € 12.174 | € 3.945 | -€ 8.230 | -67,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 3.552 | - | -€ 3.552 | |
| Financiële schulden | 170/4 | € 3.552 | - | -€ 3.552 | |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 8.622 | € 3.945 | -€ 4.677 | -54,2% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 8.220 | € 3.552 | -€ 4.668 | -56,8% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 402 | € 392 | -€ 9 | -2,3% |
| Belastingen | 450/3 | € 402 | € 392 | -€ 9 | -2,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 534 | € 3.823 | +€ 3.288 | +615% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 4.832 | € 7.994 | +€ 3.162 | +65,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 4.298 | € 4.171 | -€ 126 | -2,9% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.627 | € 2.470 | -€ 158 | -6,0% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.627 | € 2.470 | -€ 158 | -6,0% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.033 | € 886 | -€ 146 | -14,2% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.033 | € 886 | -€ 146 | -14,2% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 5.892 | € 5.755 | -€ 137 | -2,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 1.875 | € 1.831 | -€ 44 | -2,3% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 4.017 | € 3.924 | -€ 94 | -2,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 4.017 | € 3.924 | -€ 94 | -2,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.