GOOSE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
GOOSE
Grootste bewegingen
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 4,4 mln
stijging van € 4,4 mln (+50,1%), van € 8,7 mln naar € 13,0 mln
- Schulden op meer dan één jaar +€ 4,4 mln
stijging van € 4,4 mln (+58,9%), van € 7,4 mln naar € 11,8 mln
- Financiële kosten -€ 323.710
daling van € 323.710 (-96,9%), van € 333.951 naar € 10.240
waarvan Financiële kosten: -€ 321.701
- Financiële opbrengsten -€ 241.090
daling van € 241.090 (-67,4%), van € 357.926 naar € 116.836
waarvan Financiële opbrengsten: -€ 239.083
- Bruto bedrijfsmarge -€ 4.669
daling van € 4.669 (-7,5%), van -€ 62.581 naar -€ 67.250
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 25.565.171 | € 30.023.171 | +€ 4,5 mln | +17,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 16.843.414 | € 16.898.889 | +€ 55.476 | +0,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 16.843.414 | € 16.898.889 | +€ 55.476 | +0,3% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 8.721.758 | € 13.124.282 | +€ 4,4 mln | +50,5% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 8.689.770 | € 13.042.495 | +€ 4,4 mln | +50,1% |
| Overige vorderingen | 291 | € 8.689.770 | € 13.042.495 | +€ 4,4 mln | +50,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 9.060 | € 62.135 | +€ 53.075 | +586% |
| Handelsvorderingen | 40 | - | € 62.128 | +€ 62.128 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 9.060 | € 7 | -€ 9.053 | -99,9% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 22.928 | € 19.652 | -€ 3.275 | -14,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 25.565.171 | € 30.023.171 | +€ 4,5 mln | +17,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 18.144.376 | € 18.182.604 | +€ 38.228 | +0,2% |
| Inbreng | 10/11 | € 17.000.001 | € 17.000.001 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.184.019 | € 1.184.019 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.184.019 | € 1.184.019 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 39.643 | -€ 1.416 | +€ 38.228 | +96,4% |
| Schulden | 17/49 | € 7.420.795 | € 11.840.567 | +€ 4,4 mln | +59,6% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 7.420.500 | € 11.789.280 | +€ 4,4 mln | +58,9% |
| Overige schulden | 178/9 | € 7.420.500 | € 11.789.280 | +€ 4,4 mln | +58,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 295 | € 224 | -€ 71 | -24,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 295 | € 224 | -€ 71 | -24,1% |
| Leveranciers | 440/4 | € 295 | € 224 | -€ 71 | -24,1% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 51.064 | +€ 51.064 | |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.086 | € 1.118 | +€ 33 | +3,0% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 62.581 | -€ 67.250 | -€ 4.669 | -7,5% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 63.666 | -€ 68.368 | -€ 4.702 | -7,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 357.926 | € 116.836 | -€ 241.090 | -67,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 355.919 | € 116.836 | -€ 239.083 | -67,2% |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 2.007 | - | -€ 2.007 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 333.951 | € 10.240 | -€ 323.710 | -96,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 331.942 | € 10.240 | -€ 321.701 | -96,9% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 2.009 | - | -€ 2.009 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 39.691 | € 38.228 | +€ 77.919 | |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | -€ 12 | € 0 | +€ 12 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 39.679 | € 38.228 | +€ 77.907 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 39.679 | € 38.228 | +€ 77.907 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.