GOETELEN: wat veranderde er
GOETELEN
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 29.980
stijging van € 29.980 (+47,2%), van € 63.519 naar € 93.499
waarvan Overige vorderingen: +€ 29.086
- Materiële vaste activa -€ 22.466
daling van € 22.466 (-3,1%), van € 719.807 naar € 697.341
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 59.254
- Liquide middelen +€ 14.174
stijging van € 14.174 (+158%), van € 8.966 naar € 23.140
vooral door Afschrijvingen (+€ 52.500) en Schulden op meer dan één jaar (+€ 27.896)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 40.310
daling van € 40.310 (-45,5%), van -€ 88.532 naar -€ 128.843
- Schulden op meer dan één jaar +€ 27.896
stijging van € 27.896 (+131%), van € 21.273 naar € 49.168
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 17.032
stijging van € 17.032 (+67,5%), van € 25.244 naar € 42.275
- Schulden > 1 jaar die binnen het jaar vervallen +€ 12.542
stijging van € 12.542 (+95,7%), van € 13.101 naar € 25.643
- Handelsschulden +€ 9.634
stijging van € 9.634 (+16,7%), van € 57.723 naar € 67.357
- Bruto bedrijfsmarge -€ 32.712
daling van € 32.712 (-13,9%), van € 235.773 naar € 203.060
- Afschrijvingen -€ 14.213
daling van € 14.213 (-21,3%), van € 66.712 naar € 52.500
- Personeelskosten +€ 9.323
stijging van € 9.323 (+5,6%), van € 165.831 naar € 175.154
- Andere bedrijfskosten +€ 2.805
stijging van € 2.805 (+59,5%), van € 4.718 naar € 7.523
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 802.162 | € 825.490 | +€ 23.328 | +2,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 719.807 | € 697.341 | -€ 22.466 | -3,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 719.807 | € 697.341 | -€ 22.466 | -3,1% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 608.888 | € 579.788 | -€ 29.100 | -4,8% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 49.523 | € 50.522 | +€ 999 | +2,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 61.396 | € 2.142 | -€ 59.254 | -96,5% |
| Leasing en soortgelijke rechten | 25 | - | € 64.889 | +€ 64.889 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 82.355 | € 128.149 | +€ 45.794 | +55,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 6.970 | € 7.710 | +€ 740 | +10,6% |
| Voorraden | 30/36 | € 6.970 | € 7.710 | +€ 740 | +10,6% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 63.519 | € 93.499 | +€ 29.980 | +47,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 1.596 | € 2.490 | +€ 894 | +56,0% |
| Overige vorderingen | 41 | € 61.923 | € 91.009 | +€ 29.086 | +47,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 8.966 | € 23.140 | +€ 14.174 | +158% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.900 | € 3.800 | +€ 900 | +31,0% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 802.162 | € 825.490 | +€ 23.328 | +2,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 663.468 | € 623.158 | -€ 40.310 | -6,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 752.000 | € 752.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 88.532 | -€ 128.843 | -€ 40.310 | -45,5% |
| Schulden | 17/49 | € 138.694 | € 202.332 | +€ 63.638 | +45,9% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 21.273 | € 49.168 | +€ 27.896 | +131% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 21.273 | € 49.168 | +€ 27.896 | +131% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 113.586 | € 153.164 | +€ 39.578 | +34,8% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 13.101 | € 25.643 | +€ 12.542 | +95,7% |
| Financiële schulden | 43 | € 25.244 | € 42.275 | +€ 17.032 | +67,5% |
| Kredietinstellingen | 430/8 | € 25.244 | € 42.275 | +€ 17.032 | +67,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 57.723 | € 67.357 | +€ 9.634 | +16,7% |
| Leveranciers | 440/4 | € 57.723 | € 67.357 | +€ 9.634 | +16,7% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 17.518 | € 17.889 | +€ 371 | +2,1% |
| Belastingen | 450/3 | € 3.043 | € 3.039 | -€ 4 | -0,1% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 14.475 | € 14.850 | +€ 374 | +2,6% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 3.836 | € 0 | -€ 3.836 | -100% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 165.831 | € 175.154 | +€ 9.323 | +5,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 66.712 | € 52.500 | -€ 14.213 | -21,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 4.718 | € 7.523 | +€ 2.805 | +59,5% |
| Niet-recurrente bedrijfskosten | 66A | - | € 6.516 | +€ 6.516 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 235.773 | € 203.060 | -€ 32.712 | -13,9% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 1.489 | -€ 38.633 | -€ 37.144 | -2.495% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.794 | € 4.092 | +€ 1.298 | +46,5% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.794 | € 4.092 | +€ 1.298 | +46,5% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 5.375 | € 5.280 | -€ 95 | -1,8% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 5.375 | € 5.280 | -€ 95 | -1,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 4.070 | -€ 39.822 | -€ 35.752 | -878% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 473 | € 489 | +€ 16 | +3,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 4.543 | -€ 40.310 | -€ 35.768 | -787% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 4.543 | -€ 40.310 | -€ 35.768 | -787% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.