GODEFROID MANAGEMENT SERVICES: wat veranderde er
GODEFROID MANAGEMENT SERVICES
Grootste bewegingen
- Materiële vaste activa +€ 561.346
stijging van € 561.346 (+282%), van € 198.914 naar € 760.260
waarvan Terreinen en gebouwen: +€ 561.700
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 17.787
stijging van € 17.787 (+29,5%), van € 60.212 naar € 77.999
waarvan Handelsvorderingen: +€ 17.787
- Herwaarderingsmeerwaarden +€ 561.700
nieuw in 2026: € 561.700
- Overige schulden +€ 12.982
stijging van € 12.982 (+3,0%), van € 438.324 naar € 451.307
- Bruto bedrijfsmarge -€ 24.495
daling van € 24.495 (-64,0%), van € 38.273 naar € 13.778
- Belastingen -€ 7.822
niet meer vermeld in 2026 (was € 7.822)
- Andere bedrijfskosten +€ 2.153
stijging van € 2.153 (+127%), van € 1.692 naar € 3.844
- Financiële kosten -€ 387
daling van € 387 (-93,7%), van € 413 naar € 26
Evolutie van het resultaat, 2025 tot 2026
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2025 en 2026 en het resultaat van 2026. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2025 | 2026 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 558.618 | € 1.131.781 | +€ 573.163 | +103% |
| Vaste activa | 21/28 | € 488.721 | € 1.050.067 | +€ 561.346 | +115% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 198.914 | € 760.260 | +€ 561.346 | +282% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 198.300 | € 760.000 | +€ 561.700 | +283% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 614 | € 260 | -€ 354 | -57,6% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 289.807 | € 289.807 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 69.897 | € 81.714 | +€ 11.817 | +16,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 60.212 | € 77.999 | +€ 17.787 | +29,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 57.009 | € 74.796 | +€ 17.787 | +31,2% |
| Overige vorderingen | 41 | € 3.204 | € 3.204 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 9.685 | € 1.736 | -€ 7.948 | -82,1% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 1.978 | +€ 1.978 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 558.618 | € 1.131.781 | +€ 573.163 | +103% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 99.546 | € 670.799 | +€ 571.253 | +574% |
| Inbreng | 10/11 | € 203.200 | € 203.200 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 203.200 | € 203.200 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 203.200 | € 203.200 | = | 0,0% |
| Herwaarderingsmeerwaarden | 12 | - | € 561.700 | +€ 561.700 | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | -€ 103.654 | -€ 94.101 | +€ 9.553 | +9,2% |
| Schulden | 17/49 | € 459.072 | € 460.982 | +€ 1.910 | +0,4% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 457.672 | € 459.582 | +€ 1.910 | +0,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 4.212 | € 3.276 | -€ 936 | -22,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 4.212 | € 3.276 | -€ 936 | -22,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 15.136 | € 5.000 | -€ 10.136 | -67,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 15.136 | € 5.000 | -€ 10.136 | -67,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 438.324 | € 451.307 | +€ 12.982 | +3,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 1.400 | € 1.400 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 354 | € 354 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.692 | € 3.844 | +€ 2.153 | +127% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 38.273 | € 13.778 | -€ 24.495 | -64,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 36.228 | € 9.580 | -€ 26.648 | -73,6% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 413 | € 26 | -€ 387 | -93,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 413 | € 26 | -€ 387 | -93,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 35.814 | € 9.553 | -€ 26.261 | -73,3% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.822 | - | -€ 7.822 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 27.993 | € 9.553 | -€ 18.439 | -65,9% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 27.993 | € 9.553 | -€ 18.439 | -65,9% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 juni 2025 en 30 juni 2026. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.