GeSiLe: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
GeSiLe
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 174.935
stijging van € 174.935 (+681%), van € 25.706 naar € 200.641
waarvan Overige vorderingen: +€ 173.974
- Liquide middelen +€ 37.347
stijging van € 37.347 (+17,3%), van € 215.482 naar € 252.829
vooral door Resultaat van het boekjaar (+€ 141.117) en Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten (+€ 56.982)
- Materiële vaste activa -€ 17.115
daling van € 17.115 (-20,4%), van € 83.716 naar € 66.601
waarvan Meubilair en rollend materieel: -€ 16.484
- Reserves +€ 141.117
stijging van € 141.117 (+68,4%), van € 206.271 naar € 347.388
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 56.982
stijging van € 56.982 (+49,4%), van € 115.255 naar € 172.236
waarvan Belastingen: +€ 56.982
- Bruto bedrijfsmarge -€ 86.671
daling van € 86.671 (-28,6%), van € 303.386 naar € 216.715
- Belastingen -€ 30.401
daling van € 30.401 (-33,1%), van € 91.801 naar € 61.399
- Afschrijvingen +€ 12.102
stijging van € 12.102 (+241%), van € 5.013 naar € 17.115
- Financiële opbrengsten +€ 3.945
nieuw in 2025: € 3.945
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 326.977 | € 524.249 | +€ 197.272 | +60,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 83.756 | € 66.641 | -€ 17.115 | -20,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 83.716 | € 66.601 | -€ 17.115 | -20,4% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 5.935 | € 5.305 | -€ 631 | -10,6% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 77.780 | € 61.297 | -€ 16.484 | -21,2% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 40 | € 40 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 243.221 | € 457.608 | +€ 214.386 | +88,1% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 25.706 | € 200.641 | +€ 174.935 | +681% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 25.706 | € 26.667 | +€ 961 | +3,7% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 173.974 | +€ 173.974 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 215.482 | € 252.829 | +€ 37.347 | +17,3% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 2.033 | € 4.137 | +€ 2.105 | +104% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 326.977 | € 524.249 | +€ 197.272 | +60,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 208.271 | € 349.388 | +€ 141.117 | +67,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 2.000 | € 2.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 206.271 | € 347.388 | +€ 141.117 | +68,4% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 206.271 | € 347.388 | +€ 141.117 | +68,4% |
| Schulden | 17/49 | € 118.706 | € 174.861 | +€ 56.155 | +47,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 118.256 | € 174.254 | +€ 55.998 | +47,4% |
| Handelsschulden | 44 | € 2.801 | € 2.017 | -€ 784 | -28,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 2.801 | € 2.017 | -€ 784 | -28,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 115.255 | € 172.236 | +€ 56.982 | +49,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 112.115 | € 169.096 | +€ 56.982 | +50,8% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 3.140 | € 3.140 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 200 | € 0 | -€ 200 | -100% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 450 | € 607 | +€ 157 | +34,9% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 5.013 | € 17.115 | +€ 12.102 | +241% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 185 | € 958 | +€ 773 | +418% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 303.386 | € 216.715 | -€ 86.671 | -28,6% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 298.188 | € 198.643 | -€ 99.545 | -33,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 3.945 | +€ 3.945 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 3.945 | +€ 3.945 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 116 | € 72 | -€ 44 | -37,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 116 | € 72 | -€ 44 | -37,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 298.072 | € 202.516 | -€ 95.556 | -32,1% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 91.801 | € 61.399 | -€ 30.401 | -33,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 206.271 | € 141.117 | -€ 65.154 | -31,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 206.271 | € 141.117 | -€ 65.154 | -31,6% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.