GEANNCO: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
GEANNCO
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 72.467
niet meer vermeld in 2024 (was € 72.467)
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 27.000
stijging van € 27.000 (+90,0%), van € 30.000 naar € 57.000
- Materiële vaste activa -€ 19.182
daling van € 19.182 (-49,8%), van € 38.486 naar € 19.304
- Liquide middelen -€ 4.997
daling van € 4.997 (-44,5%), van € 11.226 naar € 6.229
vooral door Resultaat van het boekjaar (-€ 35.669) en Vorderingen op meer dan één jaar (-€ 27.000)
- Overgedragen winst (verlies) -€ 35.669
daling van € 35.669, van € 26.413 naar -€ 9.256
- Overige schulden -€ 18.390
daling van € 18.390 (-95,6%), van € 19.232 naar € 842
- Schulden op meer dan één jaar -€ 17.051
daling van € 17.051 (-71,8%), van € 23.761 naar € 6.710
- Bruto bedrijfsmarge +€ 6.655
stijging van € 6.655 (+50,3%), van -€ 13.227 naar -€ 6.572
- Andere bedrijfskosten +€ 4.944
stijging van € 4.944 (+255%), van € 1.941 naar € 6.886
- Financiële opbrengsten -€ 3.570
niet meer vermeld in 2024 (was € 3.570)
- Afschrijvingen -€ 219
daling van € 219 (-1,1%), van € 19.401 naar € 19.182
- Financiële kosten -€ 147
daling van € 147 (-4,6%), van € 3.177 naar € 3.030
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 153.643 | € 82.532 | -€ 71.111 | -46,3% |
| Vaste activa | 21/28 | € 38.486 | € 19.304 | -€ 19.182 | -49,8% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 38.486 | € 19.304 | -€ 19.182 | -49,8% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 38.486 | € 19.304 | -€ 19.182 | -49,8% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 115.157 | € 63.229 | -€ 51.929 | -45,1% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | € 30.000 | € 57.000 | +€ 27.000 | +90,0% |
| Overige vorderingen | 291 | € 30.000 | € 57.000 | +€ 27.000 | +90,0% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 72.467 | - | -€ 72.467 | |
| Overige vorderingen | 41 | € 72.467 | - | -€ 72.467 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 11.226 | € 6.229 | -€ 4.997 | -44,5% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.464 | - | -€ 1.464 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 153.643 | € 82.532 | -€ 71.111 | -46,3% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 90.766 | € 55.096 | -€ 35.669 | -39,3% |
| Inbreng | 10/11 | € 18.600 | € 18.600 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 45.752 | € 45.752 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 45.752 | € 45.752 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 26.413 | -€ 9.256 | -€ 35.669 | |
| Schulden | 17/49 | € 62.877 | € 27.436 | -€ 35.441 | -56,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 23.761 | € 6.710 | -€ 17.051 | -71,8% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 23.761 | € 6.710 | -€ 17.051 | -71,8% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 39.116 | € 20.726 | -€ 18.390 | -47,0% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 17.051 | € 17.051 | = | 0,0% |
| Handelsschulden | 44 | € 1.633 | € 1.633 | = | 0,0% |
| Leveranciers | 440/4 | € 1.633 | € 1.633 | = | 0,0% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.200 | € 1.200 | = | 0,0% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.200 | € 1.200 | = | 0,0% |
| Overige schulden | 47/48 | € 19.232 | € 842 | -€ 18.390 | -95,6% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 19.401 | € 19.182 | -€ 219 | -1,1% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.941 | € 6.886 | +€ 4.944 | +255% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | -€ 13.227 | -€ 6.572 | +€ 6.655 | +50,3% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | -€ 34.570 | -€ 32.640 | +€ 1.930 | +5,6% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 3.570 | - | -€ 3.570 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 3.570 | - | -€ 3.570 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 3.177 | € 3.030 | -€ 147 | -4,6% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 3.177 | € 3.030 | -€ 147 | -4,6% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | -€ 34.176 | -€ 35.669 | -€ 1.493 | -4,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 34.176 | -€ 35.669 | -€ 1.493 | -4,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 34.176 | -€ 35.669 | -€ 1.493 | -4,4% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 16 oktober 2026 via checked.be.