FT&Co: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
FT&Co
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 65.342
stijging van € 65.342 (+1.089%), van € 6.000 naar € 71.342
waarvan Overige vorderingen: +€ 39.321
- Liquide middelen -€ 9.338
daling van € 9.338 (-24,8%), van € 37.674 naar € 28.336
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 65.342) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 11.461)
- Materiële vaste activa +€ 2.960
stijging van € 2.960 (+12,2%), van € 24.212 naar € 27.172
waarvan Overige materiële vaste activa: +€ 9.530
- Vorderingen op meer dan één jaar +€ 2.400
nieuw in 2025: € 2.400
- Overgedragen winst (verlies) +€ 53.064
stijging van € 53.064 (+105%), van € 50.471 naar € 103.535
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 7.395
stijging van € 7.395 (+53,8%), van € 13.747 naar € 21.142
- Bruto bedrijfsmarge +€ 39.617
stijging van € 39.617 (+107%), van € 37.102 naar € 76.719
- Belastingen +€ 7.899
stijging van € 7.899 (+104%), van € 7.571 naar € 15.470
- Financiële opbrengsten +€ 1.065
nieuw in 2025: € 1.065
- Afschrijvingen +€ 921
stijging van € 921 (+12,6%), van € 7.300 naar € 8.220
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 69.367 | € 130.489 | +€ 61.122 | +88,1% |
| Vaste activa | 21/28 | € 24.212 | € 27.452 | +€ 3.240 | +13,4% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 24.212 | € 27.172 | +€ 2.960 | +12,2% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 24.212 | € 17.643 | -€ 6.569 | -27,1% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | - | € 9.530 | +€ 9.530 | |
| Financiële vaste activa | 28 | - | € 280 | +€ 280 | |
| Vlottende activa | 29/58 | € 45.155 | € 103.037 | +€ 57.881 | +128% |
| Vorderingen op meer dan één jaar | 29 | - | € 2.400 | +€ 2.400 | |
| Handelsvorderingen | 290 | - | € 2.400 | +€ 2.400 | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 6.000 | € 71.342 | +€ 65.342 | +1.089% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 6.000 | € 32.020 | +€ 26.020 | +434% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 39.321 | +€ 39.321 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 37.674 | € 28.336 | -€ 9.338 | -24,8% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 1.481 | € 959 | -€ 522 | -35,3% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 69.367 | € 130.489 | +€ 61.122 | +88,1% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 55.471 | € 108.535 | +€ 53.064 | +95,7% |
| Inbreng | 10/11 | € 5.000 | € 5.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 50.471 | € 103.535 | +€ 53.064 | +105% |
| Schulden | 17/49 | € 13.897 | € 21.954 | +€ 8.058 | +58,0% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 13.897 | € 21.944 | +€ 8.047 | +57,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 150 | € 802 | +€ 652 | +436% |
| Leveranciers | 440/4 | € 150 | € 802 | +€ 652 | +436% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 13.747 | € 21.142 | +€ 7.395 | +53,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 13.747 | € 21.142 | +€ 7.395 | +53,8% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | - | € 10 | +€ 10 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 7.300 | € 8.220 | +€ 921 | +12,6% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.512 | € 924 | -€ 588 | -38,9% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 37.102 | € 76.719 | +€ 39.617 | +107% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 28.290 | € 67.575 | +€ 39.284 | +139% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | - | € 1.065 | +€ 1.065 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | - | € 1.065 | +€ 1.065 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 692 | € 106 | -€ 586 | -84,7% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 692 | € 106 | -€ 586 | -84,7% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 27.599 | € 68.534 | +€ 40.935 | +148% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 7.571 | € 15.470 | +€ 7.899 | +104% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 20.028 | € 53.064 | +€ 33.036 | +165% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 20.028 | € 53.064 | +€ 33.036 | +165% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 17 oktober 2026 via checked.be.