FRIGO STAR & services: wat veranderde er
FRIGO STAR & services
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 6.444
stijging van € 6.444 (+8,5%), van € 75.602 naar € 82.046
waarvan Handelsvorderingen: +€ 5.130
- Liquide middelen +€ 1.961
stijging van € 1.961 (+74,2%), van € 2.642 naar € 4.603
vooral door Overige schulden (+€ 4.683) en Handelsschulden (+€ 2.663)
- Overige schulden +€ 4.683
stijging van € 4.683 (+129%), van € 3.640 naar € 8.324
- Handelsschulden +€ 2.663
stijging van € 2.663 (+17,6%), van € 15.097 naar € 17.760
- Afschrijvingen -€ 2.658
daling van € 2.658 (-91,4%), van € 2.908 naar € 250
- Andere bedrijfskosten +€ 1.577
stijging van € 1.577 (+464%), van € 340 naar € 1.918
- Bruto bedrijfsmarge -€ 441
daling van € 441 (-11,8%), van € 3.750 naar € 3.309
- Belastingen -€ 105
daling van € 105 (-11,8%), van € 888 naar € 783
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 113.398 | € 120.678 | +€ 7.280 | +6,4% |
| Oprichtingskosten | 20 | - | € 0 | = | |
| Vaste activa | 21/28 | € 313 | € 63 | -€ 250 | -80,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 313 | € 63 | -€ 250 | -80,0% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 313 | € 63 | -€ 250 | -80,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 113.086 | € 120.616 | +€ 7.530 | +6,7% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 34.841 | € 33.966 | -€ 875 | -2,5% |
| Voorraden | 30/36 | € 34.841 | € 33.966 | -€ 875 | -2,5% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 75.602 | € 82.046 | +€ 6.444 | +8,5% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 75.066 | € 80.195 | +€ 5.130 | +6,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 536 | € 1.851 | +€ 1.315 | +245% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 2.642 | € 4.603 | +€ 1.961 | +74,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 113.398 | € 120.678 | +€ 7.280 | +6,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 93.774 | € 93.812 | +€ 38 | 0,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 6.305 | € 6.305 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 11.860 | € 11.860 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 1.860 | € 1.860 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 75.609 | € 75.647 | +€ 38 | +0,1% |
| Schulden | 17/49 | € 19.624 | € 26.866 | +€ 7.242 | +36,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 19.624 | € 26.866 | +€ 7.242 | +36,9% |
| Handelsschulden | 44 | € 15.097 | € 17.760 | +€ 2.663 | +17,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 15.097 | € 17.760 | +€ 2.663 | +17,6% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 888 | € 783 | -€ 105 | -11,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 888 | € 783 | -€ 105 | -11,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 3.640 | € 8.324 | +€ 4.683 | +129% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.908 | € 250 | -€ 2.658 | -91,4% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 340 | € 1.918 | +€ 1.577 | +464% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 3.750 | € 3.309 | -€ 441 | -11,8% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 502 | € 1.142 | +€ 639 | +127% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 1 | - | -€ 1 | |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 1 | - | -€ 1 | |
| Financiële kosten | 65/66B | € 309 | € 321 | +€ 12 | +3,9% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 309 | € 321 | +€ 12 | +3,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 194 | € 821 | +€ 626 | +322% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 888 | € 783 | -€ 105 | -11,8% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 693 | € 38 | +€ 731 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 693 | € 38 | +€ 731 |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 5 november 2026 via checked.be.