FRAKTAL: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
FRAKTAL
Grootste bewegingen
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 7.248
stijging van € 7.248 (+353%), van € 2.054 naar € 9.302
waarvan Overige vorderingen: +€ 7.248
- Liquide middelen -€ 749
daling van € 749 (-98,8%), van € 758 naar € 9
vooral door Vorderingen op ten hoogste één jaar (-€ 7.248) en Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 2.369)
- Overgedragen winst (verlies) +€ 3.641
stijging van € 3.641 (+64,1%), van € 5.683 naar € 9.324
- Handelsschulden +€ 1.976
stijging van € 1.976 (+880%), van € 225 naar € 2.201
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 768
stijging van € 768 (+51,4%), van € 1.493 naar € 2.261
- Bruto bedrijfsmarge +€ 5.559
stijging van € 5.559 (+173%), van € 3.215 naar € 8.775
- Belastingen +€ 1.147
stijging van € 1.147 (+206%), van € 557 naar € 1.704
- Andere bedrijfskosten +€ 796
nieuw in 2025: € 796
Van het resultaat van 2024 naar dat van 2025
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 7.409 | € 13.793 | +€ 6.385 | +86,2% |
| Vaste activa | 21/28 | € 4.596 | € 4.482 | -€ 114 | -2,5% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 4.596 | € 4.482 | -€ 114 | -2,5% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 4.596 | € 4.482 | -€ 114 | -2,5% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 2.813 | € 9.311 | +€ 6.498 | +231% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 2.054 | € 9.302 | +€ 7.248 | +353% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 2.054 | € 2.054 | = | 0,0% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 7.248 | +€ 7.248 | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 758 | € 9 | -€ 749 | -98,8% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 7.409 | € 13.793 | +€ 6.385 | +86,2% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 5.683 | € 9.324 | +€ 3.641 | +64,1% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 5.683 | € 9.324 | +€ 3.641 | +64,1% |
| Schulden | 17/49 | € 1.725 | € 4.469 | +€ 2.744 | +159% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 1.725 | € 4.469 | +€ 2.744 | +159% |
| Handelsschulden | 44 | € 225 | € 2.201 | +€ 1.976 | +880% |
| Leveranciers | 440/4 | € 225 | € 2.201 | +€ 1.976 | +880% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 1.493 | € 2.261 | +€ 768 | +51,4% |
| Belastingen | 450/3 | € 1.493 | € 2.261 | +€ 768 | +51,4% |
| Overige schulden | 47/48 | € 8 | € 8 | = | 0,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 2.446 | € 2.483 | +€ 36 | +1,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | - | € 796 | +€ 796 | |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 3.215 | € 8.775 | +€ 5.559 | +173% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 769 | € 5.497 | +€ 4.727 | +614% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 0 | € 0 | +€ 0 | +100% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 0 | € 0 | +€ 0 | +100% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 224 | € 152 | -€ 72 | -32,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 224 | € 152 | -€ 72 | -32,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 545 | € 5.344 | +€ 4.799 | +880% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 557 | € 1.704 | +€ 1.147 | +206% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | -€ 12 | € 3.641 | +€ 3.652 | |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | -€ 12 | € 3.641 | +€ 3.652 |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.