Flanders Capital: wat veranderde er
Flanders Capital
Grootste bewegingen
Geen actiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Reserves +€ 7,7 mln
nieuw in 2025: € 7,7 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 5,5 mln
daling van € 5,5 mln (-100%), van € 5,5 mln naar € 0
- Schulden op meer dan één jaar -€ 2,2 mln
daling van € 2,2 mln (-28,6%), van € 7,7 mln naar € 5,5 mln
- Financiële opbrengsten -€ 125.000
daling van € 125.000 (-5,4%), van € 2,3 mln naar € 2,2 mln
- Omzet +€ 106.000
stijging van € 106.000 (+20,0%), van € 530.000 naar € 636.000
- Diensten en diverse goederen +€ 49.736
stijging van € 49.736 (+19,0%), van € 261.565 naar € 311.301
- Financiële kosten -€ 16.567
daling van € 16.567 (-5,5%), van € 303.492 naar € 286.925
Evolutie van het resultaat, 31-12-2024 tot 31-12-2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 31-12-2024 en 31-12-2025 en het resultaat van 31-12-2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 31-12-2024 | 31-12-2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 23.841.662 | € 23.844.010 | +€ 2.348 | 0,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 23.801.314 | € 23.807.054 | +€ 5.740 | 0,0% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 1.314 | € 7.054 | +€ 5.740 | +437% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 23.800.000 | € 23.800.000 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 23.800.000 | € 23.800.000 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 23.800.000 | € 23.800.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 40.348 | € 36.956 | -€ 3.392 | -8,4% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 0 | € 0 | = | |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 395 | € 3.494 | +€ 3.099 | +785% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 395 | € 3.494 | +€ 3.099 | +785% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 39.953 | € 33.462 | -€ 6.491 | -16,2% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 23.841.662 | € 23.844.010 | +€ 2.348 | 0,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 13.856.105 | € 16.066.514 | +€ 2,2 mln | +16,0% |
| Inbreng | 10/11 | € 8.330.000 | € 8.330.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | - | € 7.736.514 | +€ 7,7 mln | |
| Beschikbare reserves | 133 | - | € 7.736.514 | +€ 7,7 mln | |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 5.526.105 | € 0 | -€ 5,5 mln | -100% |
| Schulden | 17/49 | € 9.985.558 | € 7.777.496 | -€ 2,2 mln | -22,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 7.735.000 | € 5.525.000 | -€ 2,2 mln | -28,6% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 7.735.000 | € 5.525.000 | -€ 2,2 mln | -28,6% |
| Kredietinstellingen | 173 | € 7.735.000 | € 5.525.000 | -€ 2,2 mln | -28,6% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 2.250.558 | € 2.252.496 | +€ 1.938 | +0,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 2.210.000 | € 2.213.077 | +€ 3.077 | +0,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 15.980 | € 16.491 | +€ 510 | +3,2% |
| Leveranciers | 440/4 | € 15.980 | € 16.491 | +€ 510 | +3,2% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 24.577 | € 22.928 | -€ 1.649 | -6,7% |
| Belastingen | 450/3 | € 24.577 | € 22.928 | -€ 1.649 | -6,7% |
| Overige schulden | 47/48 | € 0 | - | = | |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 0 | - | = | |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 530.000 | € 636.000 | +€ 106.000 | +20,0% |
| Omzet | 70 | € 530.000 | € 636.000 | +€ 106.000 | +20,0% |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 262.276 | € 313.665 | +€ 51.389 | +19,6% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 261.565 | € 311.301 | +€ 49.736 | +19,0% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 387 | € 1.266 | +€ 879 | +227% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 324 | € 1.098 | +€ 775 | +239% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 267.724 | € 322.335 | +€ 54.611 | +20,4% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 2.300.000 | € 2.175.000 | -€ 125.000 | -5,4% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 2.300.000 | € 2.175.000 | -€ 125.000 | -5,4% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa | 750 | € 2.300.000 | € 2.175.000 | -€ 125.000 | -5,4% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 303.492 | € 286.925 | -€ 16.567 | -5,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 303.492 | € 286.925 | -€ 16.567 | -5,5% |
| Kosten van schulden | 650 | € 302.704 | € 285.995 | -€ 16.708 | -5,5% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 789 | € 930 | +€ 141 | +17,9% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 2.264.232 | € 2.210.410 | -€ 53.822 | -2,4% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 2.264.232 | € 2.210.410 | -€ 53.822 | -2,4% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 2.264.232 | € 2.210.410 | -€ 53.822 | -2,4% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 3 november 2026 via checked.be.