FLAMENT: wat veranderde er
FLAMENT
Grootste bewegingen
- Voorraden en bestellingen +€ 98.935
stijging van € 98.935 (+21,7%), van € 455.089 naar € 554.024
- Liquide middelen -€ 43.696
daling van € 43.696 (-51,7%), van € 84.483 naar € 40.787
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 278.709) en Handelsschulden (-€ 141.659)
- Materiële vaste activa +€ 30.360
stijging van € 30.360 (+3,0%), van € 1,0 mln naar € 1,1 mln
waarvan Installaties, machines en uitrusting: +€ 122.480
- Vorderingen op ten hoogste één jaar -€ 20.403
daling van € 20.403 (-25,8%), van € 79.126 naar € 58.723
waarvan Overige vorderingen: -€ 25.838
- Handelsschulden -€ 141.659
daling van € 141.659 (-74,9%), van € 189.008 naar € 47.349
- Financiële schulden op ten hoogste één jaar +€ 100.000
nieuw in 2025: € 100.000
- Reserves +€ 62.144
stijging van € 62.144 (+5,1%), van € 1,2 mln naar € 1,3 mln
waarvan Beschikbare reserves: +€ 62.144
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten +€ 31.382
stijging van € 31.382 (+117%), van € 26.848 naar € 58.230
waarvan Belastingen: +€ 29.569
- Overige schulden +€ 19.579
stijging van € 19.579 (+14,4%), van € 136.210 naar € 155.789
- Bruto bedrijfsmarge +€ 175.024
stijging van € 175.024 (+41,4%), van € 423.179 naar € 598.203
- Afschrijvingen +€ 55.093
stijging van € 55.093 (+28,5%), van € 193.256 naar € 248.349
- Belastingen +€ 34.410
stijging van € 34.410 (+105%), van € 32.725 naar € 67.135
- Personeelskosten +€ 23.963
stijging van € 23.963 (+39,7%), van € 60.378 naar € 84.341
- Andere bedrijfskosten -€ 9.494
daling van € 9.494 (-25,4%), van € 37.385 naar € 27.891
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.645.128 | € 1.710.324 | +€ 65.196 | +4,0% |
| Vaste activa | 21/28 | € 1.026.430 | € 1.056.790 | +€ 30.360 | +3,0% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 1.026.430 | € 1.056.790 | +€ 30.360 | +3,0% |
| Terreinen en gebouwen | 22 | € 352.019 | € 391.439 | +€ 39.420 | +11,2% |
| Installaties, machines en uitrusting | 23 | € 194.815 | € 317.295 | +€ 122.480 | +62,9% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 479.596 | € 348.056 | -€ 131.540 | -27,4% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 618.698 | € 653.534 | +€ 34.836 | +5,6% |
| Voorraden en bestellingen in uitvoering | 3 | € 455.089 | € 554.024 | +€ 98.935 | +21,7% |
| Voorraden | 30/36 | € 455.089 | € 554.024 | +€ 98.935 | +21,7% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 79.126 | € 58.723 | -€ 20.403 | -25,8% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 4.335 | € 9.770 | +€ 5.435 | +125% |
| Overige vorderingen | 41 | € 74.791 | € 48.953 | -€ 25.838 | -34,5% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 84.483 | € 40.787 | -€ 43.696 | -51,7% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.645.128 | € 1.710.324 | +€ 65.196 | +4,0% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 1.286.812 | € 1.348.956 | +€ 62.144 | +4,8% |
| Inbreng | 10/11 | € 69.410 | € 69.410 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 69.410 | € 69.410 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 69.410 | € 69.410 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 1.217.402 | € 1.279.546 | +€ 62.144 | +5,1% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 6.941 | € 6.941 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 6.941 | € 6.941 | = | 0,0% |
| Belastingvrije reserves | 132 | € 53.199 | € 53.199 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 1.157.262 | € 1.219.406 | +€ 62.144 | +5,4% |
| Schulden | 17/49 | € 358.316 | € 361.368 | +€ 3.052 | +0,9% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 358.316 | € 361.368 | +€ 3.052 | +0,9% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 6.250 | - | -€ 6.250 | |
| Financiële schulden | 43 | - | € 100.000 | +€ 100.000 | |
| Overige leningen | 439 | - | € 100.000 | +€ 100.000 | |
| Handelsschulden | 44 | € 189.008 | € 47.349 | -€ 141.659 | -74,9% |
| Leveranciers | 440/4 | € 189.008 | € 47.349 | -€ 141.659 | -74,9% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 26.848 | € 58.230 | +€ 31.382 | +117% |
| Belastingen | 450/3 | € 24.404 | € 53.973 | +€ 29.569 | +121% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 2.444 | € 4.257 | +€ 1.813 | +74,2% |
| Overige schulden | 47/48 | € 136.210 | € 155.789 | +€ 19.579 | +14,4% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 60.378 | € 84.341 | +€ 23.963 | +39,7% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 193.256 | € 248.349 | +€ 55.093 | +28,5% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 37.385 | € 27.891 | -€ 9.494 | -25,4% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 423.179 | € 598.203 | +€ 175.024 | +41,4% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 132.160 | € 237.622 | +€ 105.462 | +79,8% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 6.420 | € 8.332 | +€ 1.912 | +29,8% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 6.420 | € 8.332 | +€ 1.912 | +29,8% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 1.676 | € 1.674 | -€ 2 | -0,1% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 1.676 | € 1.674 | -€ 2 | -0,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 136.904 | € 244.280 | +€ 107.376 | +78,4% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 32.725 | € 67.135 | +€ 34.410 | +105% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 104.179 | € 177.145 | +€ 72.966 | +70,0% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 104.179 | € 177.145 | +€ 72.966 | +70,0% |
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 30 september 2024 en 30 september 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 7 november 2026 via checked.be.