FIT FIVE: wat veranderde er
Twee boekjaren naast elkaar, uitgelegd: wat er het meest bewoog in balans en resultaat, waarom het resultaat steeg of daalde, en waar het geld naartoe ging.
FIT FIVE
Grootste bewegingen
- Liquide middelen -€ 104.236
daling van € 104.236 (-32,2%), van € 323.380 naar € 219.144
vooral door Investeringen in vaste activa (netto) (-€ 338.079) en Schulden op meer dan één jaar (-€ 153.156)
- Materiële vaste activa +€ 95.898
stijging van € 95.898 (+10,1%), van € 947.991 naar € 1,0 mln
waarvan Meubilair en rollend materieel: +€ 197.058
- Vorderingen op ten hoogste één jaar +€ 31.027
stijging van € 31.027 (+73,2%), van € 42.405 naar € 73.432
waarvan Handelsvorderingen: +€ 25.915
- Schulden op meer dan één jaar -€ 153.156
daling van € 153.156 (-43,1%), van € 355.379 naar € 202.223
- Reserves +€ 150.000
stijging van € 150.000 (+95,7%), van € 156.706 naar € 306.706
waarvan Beschikbare reserves: +€ 150.000
- Overgedragen winst (verlies) +€ 117.724
stijging van € 117.724 (+38,3%), van € 307.009 naar € 424.733
- Overlopende rekeningen (passiva) -€ 74.372
niet meer vermeld in 2024 (was € 74.372)
- Schulden voor belastingen, lonen en sociale lasten -€ 34.698
daling van € 34.698 (-25,8%), van € 134.287 naar € 99.589
waarvan Belastingen: -€ 55.330
- Bruto bedrijfsmarge +€ 142.326
stijging van € 142.326 (+19,1%), van € 746.224 naar € 888.551
- Personeelskosten +€ 61.861
stijging van € 61.861 (+37,8%), van € 163.869 naar € 225.730
- Afschrijvingen +€ 40.325
stijging van € 40.325 (+19,3%), van € 209.419 naar € 249.744
- Belastingen +€ 31.490
stijging van € 31.490 (+38,1%), van € 82.613 naar € 114.103
- Andere bedrijfskosten +€ 15.857
stijging van € 15.857 (+875%), van € 1.813 naar € 17.670
Van het resultaat van 2023 naar dat van 2024
Elke balk is het verschil in één post van de resultatenrekening, als effect op het resultaat: hogere kosten drukken het, hogere opbrengsten tillen het op.
Afgeleide kasstroombrug
Afgeleid uit de balansen van 2023 en 2024 en het resultaat van 2024: geen neergelegd kasstroomoverzicht. Zo leest u waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2023 | 2024 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 1.498.178 | € 1.512.388 | +€ 14.211 | +0,9% |
| Vaste activa | 21/28 | € 963.306 | € 1.051.641 | +€ 88.335 | +9,2% |
| Immateriële vaste activa | 21 | € 12.804 | € 5.240 | -€ 7.563 | -59,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 947.991 | € 1.043.889 | +€ 95.898 | +10,1% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 49.155 | € 246.213 | +€ 197.058 | +401% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 898.837 | € 797.677 | -€ 101.160 | -11,3% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 2.511 | € 2.511 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 534.872 | € 460.748 | -€ 74.124 | -13,9% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 42.405 | € 73.432 | +€ 31.027 | +73,2% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 42.405 | € 68.320 | +€ 25.915 | +61,1% |
| Overige vorderingen | 41 | - | € 5.111 | +€ 5.111 | |
| Geldbeleggingen | 50/53 | € 160.000 | € 160.000 | = | 0,0% |
| Liquide middelen | 54/58 | € 323.380 | € 219.144 | -€ 104.236 | -32,2% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | € 9.087 | € 8.172 | -€ 915 | -10,1% |
| Totaal passiva | 10/49 | € 1.498.178 | € 1.512.388 | +€ 14.211 | +0,9% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 586.187 | € 849.417 | +€ 263.230 | +44,9% |
| Inbreng | 10/11 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 100.000 | - | -€ 100.000 | |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 100.000 | - | -€ 100.000 | |
| Buiten kapitaal | 11 | - | € 100.000 | +€ 100.000 | |
| Andere | 1109/19 | - | € 100.000 | +€ 100.000 | |
| Reserves | 13 | € 156.706 | € 306.706 | +€ 150.000 | +95,7% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 6.706 | € 6.706 | = | 0,0% |
| Statutair onbeschikbare reserves | 1311 | € 6.706 | € 6.706 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 150.000 | € 300.000 | +€ 150.000 | +100% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 307.009 | € 424.733 | +€ 117.724 | +38,3% |
| Kapitaalsubsidies | 15 | € 22.473 | € 17.978 | -€ 4.495 | -20,0% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 9.440 | € 7.552 | -€ 1.888 | -20,0% |
| Uitgestelde belastingen | 168 | € 9.440 | € 7.552 | -€ 1.888 | -20,0% |
| Schulden | 17/49 | € 902.551 | € 655.419 | -€ 247.132 | -27,4% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 355.379 | € 202.223 | -€ 153.156 | -43,1% |
| Financiële schulden | 170/4 | € 355.379 | € 202.223 | -€ 153.156 | -43,1% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 472.800 | € 453.196 | -€ 19.604 | -4,1% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 174.337 | € 153.156 | -€ 21.181 | -12,1% |
| Handelsschulden | 44 | € 148.380 | € 167.121 | +€ 18.741 | +12,6% |
| Leveranciers | 440/4 | € 148.380 | € 167.121 | +€ 18.741 | +12,6% |
| Vooruitbetalingen op bestellingen | 46 | - | € 5.048 | +€ 5.048 | |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 134.287 | € 99.589 | -€ 34.698 | -25,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 105.133 | € 49.802 | -€ 55.330 | -52,6% |
| Bezoldigingen en sociale lasten | 454/9 | € 29.154 | € 49.787 | +€ 20.632 | +70,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 15.795 | € 28.282 | +€ 12.486 | +79,0% |
| Overlopende rekeningen | 492/3 | € 74.372 | - | -€ 74.372 | |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | € 163.869 | € 225.730 | +€ 61.861 | +37,8% |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 209.419 | € 249.744 | +€ 40.325 | +19,3% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.813 | € 17.670 | +€ 15.857 | +875% |
| Bruto bedrijfsmarge | 9900 | € 746.224 | € 888.551 | +€ 142.326 | +19,1% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 371.123 | € 395.407 | +€ 24.284 | +6,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 4.499 | € 4.495 | -€ 5 | -0,1% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 4.499 | € 4.495 | -€ 5 | -0,1% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 23.613 | € 19.962 | -€ 3.652 | -15,5% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 23.613 | € 19.962 | -€ 3.652 | -15,5% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 352.009 | € 379.940 | +€ 27.931 | +7,9% |
| Onttrekking aan de uitgestelde belastingen | 780 | € 1.888 | € 1.888 | = | 0,0% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 82.613 | € 114.103 | +€ 31.490 | +38,1% |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 271.284 | € 267.724 | -€ 3.559 | -1,3% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 271.284 | € 267.724 | -€ 3.559 | -1,3% |
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB), boekjaren afgesloten op 31 december 2023 en 31 december 2024. Kleur: groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. Opgemaakt op 15 oktober 2026 via checked.be.