FINAWIRS: wat veranderde er
Positie tussen de sectorgenoten
Sectorbenchmark: maak een gratis account of meld u aan om deze tool te gebruiken.
U ziet elke sectorgenoot als stip per ratio, met de onderneming in twee boekjaren en elke ratio over vijf jaar tegenover de sector.
Wat bewoog tussen 2024 en 2025
Grootste bewegingen
Geen actiefpost bewoog meer dan 1% van het balanstotaal.
- Overige schulden +€ 2,5 mln
stijging van € 2,5 mln (+32,4%), van € 7,8 mln naar € 10,4 mln
- Overgedragen winst (verlies) -€ 2,5 mln
daling van € 2,5 mln (-34,8%), van € 7,3 mln naar € 4,7 mln
- Financiële opbrengsten -€ 4,1 mln
daling van € 4,1 mln (-73,3%), van € 5,6 mln naar € 1,5 mln
waarvan Financiële opbrengsten: -€ 4,1 mln
- Andere bedrijfsopbrengsten -€ 281.371
daling van € 281.371 (-62,5%), van € 450.000 naar € 168.629
- Belastingen -€ 68.053
daling van € 68.053, van € 39.901 naar -€ 28.152
waarvan Belastingen: -€ 37.901
- Financiële kosten -€ 33.079
daling van € 33.079 (-8,0%), van € 415.968 naar € 382.889
waarvan Financiële kosten: -€ 76.225
- Diensten en diverse goederen +€ 18.423
stijging van € 18.423 (+2,0%), van € 906.537 naar € 924.960
Evolutie van het resultaat, 2024 tot 2025
Per post van de resultatenrekening ziet u het verschil als effect op het resultaat. Hogere kosten verlagen het resultaat, hogere opbrengsten verhogen het.
Afgeleide kasstroombrug
De brug is afgeleid uit de balansen van 2024 en 2025 en het resultaat van 2025. Er is geen neergelegd kasstroomoverzicht. U ziet waar het geld vandaan kwam en naartoe ging.
Alle posten naast elkaar
| Post | Code | 2024 | 2025 | Verschil | % |
|---|---|---|---|---|---|
| Totaal activa | 20/58 | € 17.372.171 | € 17.303.177 | -€ 68.995 | -0,4% |
| Vaste activa | 21/28 | € 16.900.547 | € 16.885.176 | -€ 15.371 | -0,1% |
| Materiële vaste activa | 22/27 | € 672.866 | € 657.495 | -€ 15.371 | -2,3% |
| Meubilair en rollend materieel | 24 | € 53.158 | € 37.787 | -€ 15.371 | -28,9% |
| Overige materiële vaste activa | 26 | € 619.707 | € 619.707 | = | 0,0% |
| Financiële vaste activa | 28 | € 16.227.681 | € 16.227.681 | = | 0,0% |
| Verbonden ondernemingen | 280/1 | € 16.217.681 | € 16.217.681 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 280 | € 16.217.681 | € 16.217.681 | = | 0,0% |
| Ondernemingen waarmee een deelnemingsverhouding bestaat | 282/3 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Deelnemingen | 282 | € 10.000 | € 10.000 | = | 0,0% |
| Vlottende activa | 29/58 | € 471.625 | € 418.001 | -€ 53.624 | -11,4% |
| Vorderingen op ten hoogste één jaar | 40/41 | € 387.813 | € 406.123 | +€ 18.310 | +4,7% |
| Handelsvorderingen | 40 | € 196.671 | € 216.033 | +€ 19.363 | +9,8% |
| Overige vorderingen | 41 | € 191.143 | € 190.090 | -€ 1.053 | -0,6% |
| Geldbeleggingen | 50/53 | - | € 0 | = | |
| Overige beleggingen | 51/53 | - | € 0 | = | |
| Liquide middelen | 54/58 | € 83.812 | € 9.191 | -€ 74.621 | -89,0% |
| Overlopende rekeningen | 490/1 | - | € 2.687 | +€ 2.687 | |
| Totaal passiva | 10/49 | € 17.372.171 | € 17.303.177 | -€ 68.995 | -0,4% |
| Eigen vermogen | 10/15 | € 8.688.329 | € 6.157.878 | -€ 2,5 mln | -29,1% |
| Inbreng | 10/11 | € 1.000.000 | € 1.000.000 | = | 0,0% |
| Kapitaal | 10 | € 1.000.000 | € 1.000.000 | = | 0,0% |
| Geplaatst kapitaal | 100 | € 1.000.000 | € 1.000.000 | = | 0,0% |
| Reserves | 13 | € 420.000 | € 420.000 | = | 0,0% |
| Onbeschikbare reserves | 130/1 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Wettelijke reserve | 130 | € 100.000 | € 100.000 | = | 0,0% |
| Beschikbare reserves | 133 | € 320.000 | € 320.000 | = | 0,0% |
| Overgedragen winst (verlies) | 14 | € 7.268.329 | € 4.737.878 | -€ 2,5 mln | -34,8% |
| Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 16 | € 176.016 | € 162.501 | -€ 13.515 | -7,7% |
| Voorzieningen voor risico's en kosten | 160/5 | € 176.016 | € 162.501 | -€ 13.515 | -7,7% |
| Overige risico's en kosten | 164/5 | € 176.016 | € 162.501 | -€ 13.515 | -7,7% |
| Schulden | 17/49 | € 8.507.827 | € 10.982.798 | +€ 2,5 mln | +29,1% |
| Schulden op meer dan één jaar | 17 | € 518.186 | € 474.995 | -€ 43.191 | -8,3% |
| Overige schulden | 178/9 | € 518.186 | € 474.995 | -€ 43.191 | -8,3% |
| Schulden op ten hoogste één jaar | 42/48 | € 7.989.641 | € 10.507.802 | +€ 2,5 mln | +31,5% |
| Schulden op meer dan één jaar die binnen het jaar vervallen | 42 | € 40.932 | € 43.191 | +€ 2.259 | +5,5% |
| Handelsschulden | 44 | € 87.630 | € 108.046 | +€ 20.416 | +23,3% |
| Leveranciers | 440/4 | € 87.630 | € 108.046 | +€ 20.416 | +23,3% |
| Schulden met betrekking tot belastingen, bezoldigingen en sociale lasten | 45 | € 42.778 | € 5.210 | -€ 37.568 | -87,8% |
| Belastingen | 450/3 | € 42.778 | € 5.210 | -€ 37.568 | -87,8% |
| Overige schulden | 47/48 | € 7.818.301 | € 10.351.356 | +€ 2,5 mln | +32,4% |
| Bedrijfsopbrengsten | 70/76A | € 1.510.251 | € 1.263.273 | -€ 246.978 | -16,4% |
| Omzet | 70 | € 1.060.226 | € 1.068.855 | +€ 8.629 | +0,8% |
| Andere bedrijfsopbrengsten | 74 | € 450.000 | € 168.629 | -€ 281.371 | -62,5% |
| Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 76A | € 25 | € 25.789 | +€ 25.764 | +103.261% |
| Bedrijfskosten | 60/66A | € 923.776 | € 943.482 | +€ 19.705 | +2,1% |
| Diensten en diverse goederen | 61 | € 906.537 | € 924.960 | +€ 18.423 | +2,0% |
| Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 62 | - | € 1.095 | +€ 1.095 | |
| Afschrijvingen en waardeverminderingen op oprichtingskosten, op immateriële en materiële vaste activa | 630 | € 15.371 | € 15.371 | = | 0,0% |
| Andere bedrijfskosten | 640/8 | € 1.868 | € 2.055 | +€ 187 | +10,0% |
| Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 9901 | € 586.475 | € 319.791 | -€ 266.684 | -45,5% |
| Financiële opbrengsten | 75/76B | € 5.644.417 | € 1.504.495 | -€ 4,1 mln | -73,3% |
| Recurrente financiële opbrengsten | 75 | € 5.642.014 | € 1.502.109 | -€ 4,1 mln | -73,4% |
| Opbrengsten uit financiële vaste activa | 750 | € 5.549.952 | € 1.500.000 | -€ 4,0 mln | -73,0% |
| Opbrengsten uit vlottende activa | 751 | € 88.271 | € 2.109 | -€ 86.162 | -97,6% |
| Andere financiële opbrengsten | 752/9 | € 3.791 | - | -€ 3.791 | |
| Niet-recurrente financiële opbrengsten | 76B | € 2.403 | € 2.386 | -€ 17 | -0,7% |
| Financiële kosten | 65/66B | € 415.968 | € 382.889 | -€ 33.079 | -8,0% |
| Recurrente financiële kosten | 65 | € 369.045 | € 292.820 | -€ 76.225 | -20,7% |
| Kosten van schulden | 650 | € 368.117 | € 291.807 | -€ 76.310 | -20,7% |
| Andere financiële kosten | 652/9 | € 929 | € 1.013 | +€ 84 | +9,1% |
| Niet-recurrente financiële kosten | 66B | € 46.923 | € 90.069 | +€ 43.146 | +92,0% |
| Winst (verlies) van het boekjaar vóór belasting | 9903 | € 5.814.924 | € 1.441.397 | -€ 4,4 mln | -75,2% |
| Belastingen op het resultaat | 67/77 | € 39.901 | -€ 28.152 | -€ 68.053 | |
| Belastingen | 670/3 | € 39.901 | € 2.000 | -€ 37.901 | -95,0% |
| Regularisering van belastingen en terugneming van voorzieningen voor belastingen | 77 | - | € 30.152 | +€ 30.152 | |
| Winst (verlies) van het boekjaar | 9904 | € 5.775.023 | € 1.469.550 | -€ 4,3 mln | -74,6% |
| Te bestemmen winst (verlies) van het boekjaar | 9905 | € 5.775.023 | € 1.469.550 | -€ 4,3 mln | -74,6% |
Waarde
laatste balans 31-12-2025 · indicatie, geen waardering of adviesIndicatieve waarde van het eigen vermogen
Indicatie, geen waardering of adviesMiddenwaarde € 13,2 mln · 50% rendementswaarde, 50% gecorrigeerd eigen vermogen
Kapitalisatievoet 12% resultaat over 3 jaar, zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten gewicht rendementswaarde 50% meerwaarde € 0 andere correctie € 0 EBITDA-multiple
Uit de neergelegde cijfers en deze veronderstellingen volgt geen positieve waarde. Het gecorrigeerde eigen vermogen en het gemiddelde resultaat zijn allebei nul of negatief.
Een deel van de berekening komt onder nul uit. Een aandeel is nooit minder dan nul waard, dus de ondergrens is nul.
Gecorrigeerd eigen vermogen
- Eigen vermogen (10/15)
- € 6.157.878
- Oprichtingskosten (20)
- € 0
- Immateriële vaste activa (21)
- € 0
- Meerwaarde op activa
- € 0
- Latente belasting op de meerwaarde
- € 0
- Andere correctie
- € 0
- Gecorrigeerd eigen vermogen
- € 6,2 mln
Rendementswaarde
- 2025
- € 1.469.550
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 1.531.444
- 2024
- € 5.775.023
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 5.819.518
- 2023
- -€ 116.257
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- -€ 68.404
- 2022
- € 579.046
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 614.739
- 2021
- € 581.341
- zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 615.370
- Gemiddeld resultaat, zonder niet-recurrente opbrengsten en kosten
- € 2.427.519
- Gedeeld door de kapitalisatievoet
- 14% / 12% / 10%
- Rendementswaarde
- € 17,3 mln / € 20,2 mln / € 24,3 mln
Uw EBITDA-multiple
- EBITDA 2025
- € 335.162
- Netto financiële schuld
- € 508.995
- Uw multiple
- -
- Waarde met uw multiple
- -
In deze jaarrekening zijn de schulden op meer dan één jaar niet uitgesplitst. Ze tellen volledig mee als financiële schuld.
Grenzen van de indicatie
- Checked kent geen marktprijzen of vergelijkbare transacties.
- Wat na de laatste jaarrekening gebeurde en posten buiten de balans (waarborgen, leasing, geschillen) tellen niet mee.
- Checked kent de werkelijke waarde van gebouwen, voorraden en vorderingen niet. Vul daarvoor uw eigen meerwaarde of correctie in.
- De rol van de eigenaar in de zaak, synergieën voor een koper en de fiscale gevolgen van een verkoop tellen niet mee.
Voor een waardering waarop u een beslissing baseert, gaat u naar een bedrijfsrevisor of een erkend boekhouder.
Volgende stappen
Berekening en bronnen
Bron: neergelegde jaarrekeningen (NBB) en hoofdactiviteit (KBO). De bewegingen vergelijken de boekjaren afgesloten op 31 december 2024 en 31 december 2025. Groen is een gunstige beweging voor die post, rood een ongunstige. De waarde is een indicatie, geen waardering of advies. Opgemaakt op 8 november 2026 via checked.be.